نارسیس رایانه

روز تاریخی؛ Metal Gear Solid 2: Substance

به روز تاریخی خوش آمدید. جایی که ما تمام سعی مان بر این است که درجه ی نوستالژی شما را به انتها رسانده و حتی در مواقعی اشک برروی گونه هایتان جاری کنیم. در واقع هدف اصلی ما زنده کردن خاطرات است.

۱۲ سال پیش در چنین روزی شرکت کونامی بازی Metal Gear Solid 2: Substance را به کارگردانی هیدئو کوجیما برای کنسول خاطره انگیز Playstation 2 عرضه کرد. متال گیر سالید ۲ ابتدا با نام sons of liberty عرضه شد و بعد از مدتی نسخه ی نهایی آن با نام Substance روانه ی بازار شد. بعد از موفقیت های شماره ی اول بازی که هیدئو کوجیما را به اوج برد، قسمت دوم با تغییراتی زیاد ساخته شد. این بازی دو شخصیت قابل بازی داشت. یکی سالید اسنیک دوست داشتنی و دیگری رایدن که در Metal gear solid rising Revengance او را به صورت سایبورگ دیدیم. هر دو شخصیت گیم پلی مخفی کاری فوق العاده ای داشتند و بازی با هر کدام لذت بخش بود. افزایش عمق مخفی کاری و چند لایه شدن نقشه ها، تغییرات مهم و اصلی گیم پلی بازی بودند.

چه خاطراتی با Metal Gear Solid 2: Substance دارید؟ آیا سنتان به این بازی قد می دهد؟یا اینکه گیمری کهنه کار هستید و خاطرات بی پایانتان را با این بازی مرور میکنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. پیمان گفت:

    رفتم به ۱۰ سال پیش….