نارسیس رایانه

تاریخ انتشار بازی Hatred با یک تریلر مرگبار دیگر مشخص گردید

 

 

مدتی پیش بود که عنوانی جدید به نام Hatred که توسط استدیو Destructive Creations در حال ساخت می باشد معرفی گردید و خشونت عریان و بی حدومرزی را نمایش داد.بازی ای که پایه ی اصلی ان قتل عام مردم بیگناه در خیابان ها می باشد ان هم به شدید ترین شکل ممکن.شاید با دیدن ان تریلر اولین چیزی که به ذهن یک گیمر می رسید این بود که با خشن ترین بازی رایانه ای تاریخ طرف هستیم.

با وجود اعتراضات بسیار زیادی که به این بازی صورت گرفت سازندگان ان اعلام کردند که با قدرت به ساخت بازی ادامه می دهند و البته این عنوان طرفدارانی نیز برای خود پیدا کرده است که مانند سازندگان بازی معتقدند که این بازی نیز مانند سایر بازیها دنیایی مجازیست و نه واقعی و البته بحث در این مورد از حوصله ی این مطلب خارج است.

اکنون سازندگان بازی تریلر جدیدی را از این عنوان منتشر کرده اند که در ان تاریخ انتشار بازی نیز اعلام میگردد.بر این اساس بازی در اول ژوئن ۲۰۱۵ برای پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد.شما میتوانید این تریلر جدید را در انتهای مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

Hatred از سوی سازمان ESRB در امریکا رده بندی adults only (فقط بزرگسالان) را دریافت کرده است در حالی که هیچ محتوای جنسی ندارد و تنها به خاطر خشونت عریان و وحشیانه این رده بندی را در یافت کرده است.این عنوان دومین بازی تاریخ است که فقط به خاطر خشونت و بددهنی درجه AO را دریافت کرده است و عنوان اول بازی Thrill Kill بود که یک بازی مبارزه ای برای پلی استیشن ۱ بود و البته هیچ گاه منتشر نشد.

از بازیهای دیگری که درجه ی AO را دریافت کرده اند (نه فقط به خاطر خشونت) و سپس برای دریافت درجه ی M محتوای خود را تغییر داده اند می توان به Manhunt 2, Grand Theft Auto: San Andreas ,و Fahrenheit اشاره کرد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا با این حد از خشونت موافق هستید؟ ایا این عنوان را بازی خواهید کرد یا خیر؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت معمولی

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت HD

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +