نارسیس رایانه

dark souls 3 در E3 معرفی می شود / شاهکاری دیگر در راه است

 اپدیت جدید دارک سولز 2 یک باس و یک پایان جدید به بازی اضافه میکند

 

امروز خبری فوق العاده و البته دور از انتظار برای طرفداران بازی های نقش افرینی دشوار و مخصوصا دوستداران سری سولز و bloodborne منتشر گردید.

باندای نامکو اعلام کرد که در مراسم E3 امسال نسخه ی سوم سری بی نظیر و شاهکار dark souls به طور رسمی معرفی میگردد.در حالی که هنوز طرفداران از تجربه ی دارک سولز ۲ و بلادبورن در نسل هفتم و هشتم سیر نشده اند خبر معرفی نسخه ی سوم دارک سولز بسیار بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد.

البته هنوز پلتفرم های بازی مشخص نشده اند اما احتمالا باید منتظر نمایش بازی در کنفرانس سونی باشیم و به همین خاطر شایعات بسیاری در رابطه با انحصاری بودن بازی بر روی PlayStation 4 به گوش می رسد که البته تنها در حد حدس و گمان هستند و تا اعلام رسمی سازنده و ناشر بازی نمیتوان با قطعیت در این مورد اظهار نظر کرد.

باید دید کارگردان نابغه ی عناوین Demon’s Soul ،Dark Souls و Bloodborne یعنی اقای هیدتاکا میازاکی باز هم مانند قبل میتواند این سری محبوب را در اوج قله های موفقیت نگه دارد یا شاهد افت در این سری خواهیم بود.البته با توجه به سابقه ی این کارگردان این گونه به نظر می رسد که اگر نسخه ی سوم بهتر از قبلی ها نباشد بدتر هم نخواهد بود. باید دید چه ایده هایی این بار در ذهن خلاق میازاکی شکل گرفته اند.

به هر حال باید منتظر ماند تا در نمایشگاه E3 اخبار کاملی از این بازی بشنویم و البته انتظار برای چنین عنوانی واقعا دشوار است.نظر شما در این مورد چیست؟

 

Dark-Souls-II

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. sajad habibi گفت:

  این e3 متعلق به rpg بازاس کلا!!!!
  دی ال سیای ویچر
  الدر اسکرول
  فال اوت
  فاینال فانتزی
  دی ال سیای بلاد بورن
  دارک ۳
  و…!!!!
  دارم بال در میارم از خوشحالی!!!!!!!