نارسیس رایانه

با اولین اطلاعات و تصاویر از Dark Souls 3 همراه باشید / این سری بی نظیر……

 

همانطور که در اخبار قبلی به اطلاع شما رساندیم چند روز پیش در کمال تعجب نسخه ی سوم از سری بازی شاهکار دارک سولز معرفی گردید و اکنون کانال یوتیوب The Know، توانسته به اولین اطلاعات و تصاویر از این عنوان دسترسی پیدا کند و آنها را در اختیار طرفداران قرار دهد.

این تصاویر و اطلاعات از ان جایی که توسط سازنده و ناشر بازی تایید نشده اند تنها در حد شایعه هستند البته شایعه ای که بسیار واقعی به نظر می رسد. نامکو باندای اعلام کرده است که معرفی رسمی بازی در مراسم E3 2015 خواهد بود.

طبق اطلاعات جدید هیدتا میازاکی سازنده ی دیمونز سولز و نسخه ی اول دارک سولز که به تازگی با عنولان شاهکار بلادبورن توجه دنیای بای های رایانه ای را به خود جلب کرده است بار دیگر برای نسخه ی سوم دارک سولز بازگشته است و دور از ذهن نیست که باز هم منتظر شاهکاری دیگر از این سری باشیم.

همچنین این منبع اعلام کرده که بازی برای سال ۲۰۱۶ و انتشار بر روی ps4 , xbox one  در نظر گرفته شده است و همچنین عرضه بازی برای PC نیز برنامه ریزی شده است.

اطلاعاتی که اکنون از این عنوان منتشر شده است به شرح ذیل می باشند و البته در نظر داشته باشید که تا تایید رسمی سازنده و یا ناشر، اطلاعات فوق جز یک شایعه به شمار نمی آیند.

 

– ۱۰ کلاس مختلف در بازی وجود دارد که همه ی آن ها از ابتدا قابل استفاده اند.

– ۴۵ دشمن جدید و ۱۰ باس فایت جدید به بازی افزوده شده است. این موجودات جدید هیچ شباهتی به موجودات و دشمنان دو نسخه ی قبلی نخواهند داشت و کاملا بدیع خواهند بود.

– ۱۰۰ سلاح و ۴۰ زره ی جدید نیز به بازی اضافه شده است که هر کدام دارای تجهیزات فرعی نیز هستند.

– ۶۰ دقیقه صحنه ی سینمایی یا به اصطلاح Cutscene در بازی وجود دارد که نشان می دهد داستان سرایی در این نسخه دارای اهمیت بیشتری است.

– در حال حاضر که این اطلاعات منتشر شده است، بازی حدود ۱۲ منطقه دارد.

– بخش آنلاین بازی نیز دچار تغییراتی شده است. رقابت با سایر بازیکنان در مکان های خاصی به نام Sacrifice Ceremonies امکان پذیر خواهد بود.

– منابع نوری اینبار نقش مهم تری در بازی ایفا می کنند.

– مکانیزمی به نام Heat Up به بازی افزوده شده است که باعث می شود هنگام مبارزه با باس ها، آن ها نوع مبارزه و تاکتیک های خود را به فراخور شرایط تغییر دهند.

– تکنیک های مبارزه ای جدیدی به بازی افزوده شده است. یکی از این توانایی ها Rush in است که این توانایی را به بازیکن می دهد تا با شیرجه به سمت دشمن حمله کند و آسیب بیشتری به وی وارد کند.

– اینکه Miyazaki در ساخت بازی نقش دارد، تایید شده است اما اینکه او باز هم کارگردان بازی خواهد بود یا سمت دیگری خواهد داشت، مشخص نیست.

 

در انتهای مطلب نیر می توانید تصاویر این نسخه را مشاهده نمایید که البته انها نیز  تا تایید رسمی سازنده و یا ناشر، جز یک شایعه به شمار نمی آیند.

 

 

17-cdcwNSt18-lbAoana1234567910111219-Z3SiDnk16-sh3GpZ2

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +