نارسیس رایانه

حضور بانوان بر روی کاور فیفا ۱۶

FIFA16xone3DPFTleftus.0.0

 

چندی پیش بود که EA Sports اعلام کرد در بازی Fifa 16 تیم فوتبال زنان نیز وجود دارد که مورد استقبال بسیاری از طرفداران این سری قرار گرفت. پس از آن شایعه های زیادی پیرامون این موضوع بوجود آمد که از مهم ترین آن‎ها می‎توان به کاور بازی اشاره کرد.

اکنون EA به این شایعات پایان داد و اعلام کرد برای اولین بار در تاریخ مجموعه FIFA، الکس مورگان (Alex Morgan) و کریستین سینکلیر (Christine Sinclair) که از جمله ستاره های فوتبال زنان به شمار می روند، بر روی کاور نسخه های مخصوص ایالات متحده و کانادای FIFA 16 نقش خواهند بست. علاوه بر این، استف کتلی (Steph Catley) نیز که جوان ترین بازیکن تیم ملی بزرگسالان استرالیا است و در سن ۲۱ سالگی وارد تیم ملی شده است با رای کاربران بر روی کاور نسخه مخصوص استرالیا حضور خواهد یافت.شما می‌‎توانید عکس کاور های این بازی را در انتهای مطلب مشاهده کنید :

الکس مورگان، مهاجم تیم ایالات متحده، با بازی در هر ۷ مسابقه این تیم در رقابت های جام جهانی ویژه بانوان که ماه گذشته در کانادا برگزار شد، نقش عمده ای در رسیدن تیمش به مقام قهرمانی ایفا کرده بود. وی در یک کنفرانس خبری درباره ی این انتخاب گفت:

این افتخار بزرگی است که یکی از اولین زنانی هستم که بر روی کاور مجموعه ی ورزشی FIFA حضور می یابم. می دانم که مردم زیادی از سراسر جهان FIFA 16 را بازی خواهند کرد و بسیار هیجان زده هستم که این بازی توجهات را به فوتبال زنان معطوف خواهد کرد.

ازی Fifa 16 آنطور که EA Sports اعلام کرده بهبود های زیادی نسبت به سری قبلی خود داشته و از هر لحاظ رشد کرده است. این بازی در ماه سپتامبر برای کنسول های PS4، PS3، Xbox One، Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

 

5

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +