نارسیس رایانه

Mafia III تایید شد

  • سعید آقابابایی
  • 1105 بازدید
  • ۱ نظر

2912222-mafia3

 

 بالاخره پس از مدت ها خبری که تعداد خیلی زیادی از گیمرها مدت هاست که منتظر ش هستند تایید شد و انتظار چندین ساله طرفداران سری بازی Mafia به پایان رسید.پس از سالها انتظار شرکت ۲K نسخه جدید سری بازی مشهور Mafia را تایید کرد . این تایید با انتشار یک تصویر از بازی صورت گرفته است که در آن ما شاهد نمای پشت سر چهار نفر هستیم که رو به روی چهار اتوموبیل قرار دارند و نام Mafia 3 نیز بر روی آن نقش بسته است .

در متن توئیت گفته شده است که در تاریخ ۱۴ مرداد یعنی زمان برگزاری نمایشگاه GamesCom اولین تریلر از بازی نیز منتشر می شود . به جز این موارد هنوز هیچگونه اطلاعاتی در مورد پلتفرم ها و زمان عرضه مشخص نشده است و باید تا نمایشگاه GamesCom صبر کنیم .

عنوان Mafia 1 یکی از اثار بزرگ دنیای است که در سال ۲۰۰۲ عرضه شد و توانست میانگین نمرات فوق العاده ۸۸ را به ثبت رساند . این اثر به محبوبیتی کم نظیر در دنیای بازی دست یافت . نسخه دوم Mafia نیز در سال ۲۰۱۰ عرضه گشت اما نتوانست موفقیت های نسخه اول را تکرار کند و میانگین نمرات ۷۷ را به نام خود ثبت کرد و طرفدراران این اثر امیدوارند که Mafia 3 موفقیت های نسخه اول را بار دیگر تکرار کند .

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا از طرفداران این سری هستید؟

 

26819143808826029626_Untitled

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها :
  1. Farzan.Crash007 گفت:

    عاشقشم.