نارسیس رایانه

تاریخ عرضه‌ی Quantum Break در گیمزکام اعلام خواهد شد

Quantum_Screenshot_3

 

یکی از عناوین مورد انتظار برای دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت بدون شک عنوان  Quantum Break است که هواداران امید بسیار زیادی به ان دارند و توسط استدیو رمدی و سم لیک که خالق مکس پین و بازی تحسین شده الن ویک است در حال ساخت می باشد.اکنون خبرهایی از اعلام تاریخ انشار این بازی در اینده ای نزدیک به گوش می رسد.

آقای فیل اسپنسر، مدیر XBOX در حساب توئیتر خود خبر از اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی Quantum Break داد. ایشان در توئیتی اعلام کردند که در طی کنفرانس خبری این شرکت در نمایشگاه Gamescom، بالاخره تاریخ عرضه‌ی این بازی انحصاری که توسط شرکت Remedy در حال ساخت است اعلام خواهد شد.

همچنین آقای سم‌ لیک هم در توئیتی جداگانه تصویری از دفتر شرکت Remedy را منتشر کردند (تصویر زیر) و در توضیح آن نوشتند که به سختی در حال آماده‌سازی برای نمایشگاه گیمزکام هستند.

بازی Quantum Break توسط شرکت فنلاندی Remedy، خالق بازی Alan Wake در حال ساخت است و  برای کنسول XboxOne منتشر خواهد شد. این بازی ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شود اما در اردیبهشت ماه، مایکروسافت اعلام کرد که عرضه‌ی بازی تا سال ۲۰۱۶ به تعویق افتاده است.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از دارندگان ایکس باکس وان هستید؟

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +