نارسیس رایانه

اطلاعات جدیدی از DEUS EX: MANKIND DIVIDED منتشر شد

http://assets.vg247.com/current//2015/04/deus_ex_mankind_divided_screenshot-4.jpg

 

یکی از عناوین مورد انتظار بسیاری از گیمرها در سراسر دنیا بی شک بازی DEUS EX: MANKIND DIVIDED می باشد که طرفداران و علاقمندان بسیار زیادی را برای هخود دست و پا کرده است و مخصوصا بعد از موفقیت نسخه ی قبلی خود یعنی human revolution امید زیادی برای موفقیت ان وجود دارد. سازندگان نیز تاکنون با نماش ها و اطلاعاتی که از بازی منتشر کرده اند ما را به انتشار یک عنوان نقش افرینی قدرتمند امیدوار تر کرده اند.

اخیرا نیز Square Enix و EIDOS Montreal ناشر و سازنده ی این بازی ویدیو جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر کردند که در آن تیم سازنده اطلاعات جدیدی را از این بازی در اختیار ما قرار داده است.

طبق این اطلاعات در این نسخه از بازی امکان شخصی سازی رابط کاربری بازی در سطحی وسیع تر از Human Revolution وجود خواهد داشت و بازیکن می تواند در کنار تغییر المان های گیم پلی، شکل ظاهری آنرا نیز تغییر دهد.

new game+ در Deus Ex: Mankind Divided وجود خواهد داشت.همچنین سازنده ها هیچ کدام از سبک های پیشبرد در بازی را به بازیکنان تحمیل نمی کنند و برای هر کدام امتیازهای ویژه ای در نظر گرفته شده است.

بازیکنان در این نسخه توانایی مدیریت لیست Inventory خود را دارا هستند.

در این نسخه انتخاب های بازیکن تاثیری بیشتری بر روند کلی بازی خواهند داشت و تاثیر برخی انتخاب ها با گذشت زمان مشخص می شود.

همچنین اعلام شد که در این بازی  بازیکنان می توانند برای یافتن تجهیزات مخفی از ویژگی ای به نام دید هوشمندانه (SmartVision) استفاده نمایند.

باید تا زمان انتشار بازی برای پی سی و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان صبر کنیم تا ببینیم ایا سازندگان واقعا به وعده های خود عمل کرده اند یا خیر.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا از طرفداران این سری هستید؟

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. Merlock گفت:

    چند سال منتظر این بودم…البته طرفداران ایرانی زیادی نداره چون محتوای اصلی این بازی به داستان و ارتباطات توی بازی هست…که تسلط به زبان انگلیسی میخواد.