نارسیس رایانه

برآمدی از Metal gear solid در تریلر جدید سونی

سونی تریلر جدیدی از Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain منتشر کرد؛ این تریلر همانطور که در منبع خبر مشاهده خواهید کرد برداشتی از تاریخچه این فرانچایز مخصوصا برای کنسول پلی استیشن است. عنوان metal gear solid ابتدا بر روی اولین کنسول سونی یعنی PS1 منتشر شد همانطور که در مورد بازی های پیش از این هم این موضوع صادق است.

 

متال گیر فانتوم اول سپتامبر ۲۰۱۵ برای پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 عرضه خواهد شد. این عنوان دارای محتوای آنلاین رقابتی نیز هست که البته تا قبل از ششم اکتبر برای کنسول ها و تا ژانویه ۲۰۱۶ برای PC در دسترس نخواهد بود. این تاخیر بخش آنلاین همانند همان اتفاقی است که در مورد GTA V بوقوع پیوست و در واقع تا دو هفته بعد از انتشار قابل بازی نبود.

 

کونامی همچنین وعده امتیازات متنوعی برای پی سی بازان داده است. اگر در شبکه استیم اقدام به پیش خرید بازی کنید، عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes را نیز به رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین تمام دارندگان بازی در استیم، محتویات اضافه ای همچون پشت صحنه های بازی، مستندات و آیتم های داخل بازی دریافت خواهند کرد.


منبع

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +