نارسیس رایانه

چگونگی تشخیص پلمپ اصلی از تقلبی بازی های PS4

  • PS4
  • نارسیس رایانه
  • 16498 بازدید
  • ۲ نظر

از دیرباز تا به الان در هر تجارت و شغلی ، کلاه برداری و مکر و حیله و سوء استفاده از حق و اعتماد مشتری به هر رنگ و شکلی بوده همانطور که این مهم گریبانگیر برخی از فروشندگان محصولات صنعت بازی نیز هست.

نارسیس رایانه اما در راستای دفاع از حق گیمرهای محترم، خود را ملزم و موظف به این دانسته که شما را در مورد دیسک های بلوری دست دوم در قالب دیسک آکبند که توسط اشخاص یا فروشندگانی سودجو و کلاه بردار به فروش میرسد آگاه نماید.
در واقع موضوع از این قرار است که این فروشندگان دیسک های بلوری استفاده شده را ( چه خریداری شده چه استفاده شده توسط خودشان) دوباره بصورت دستی آک بند و پلمپ کرده و به عنوان دیسک دست اول و نو، و با قیمت دیسک نو، به فروش میرسانند. این در صورتیست که قیمت دیسک های دست دوم بسیار کمتر از نو است .

روش کار آنها و پی بردن به جعلی بودن این پلمپ ها هم بسیار ساده است که به شرح آن میپردازیم :
شرکت سونی، بصورت مکانیزه بر روی جعبه دیسک های خود لایه ای از پلاستیک را بعنوان پلمپ و بوسیله ربات میکشد، تفاوت در همین مرحله مشخص میشود ؛

پلمپ های اورجینال (جعبه سمت راستی در عکس) به این صورت هستند که در پایین و بالای جعبه دارای تا خوردگی منظمی هستند، درست مانند کاغذ کادو. همچنین دو خط تا خوردگی در وسط و در واقع بر روی جداره جعبه قرار نگرفته اند .

این در حالیست که پلمپ های تقلبی (جعبه میانی در عکس) به وسیله حرارتی و دستی بوده و حالت پرس شدگی و شکلی نامنظم دارند و بدون هیچ تا خوردگی. خط پرس درست در وسط و بر روی جداره جعبه ظاهر است.

با مشاهده تصویر بطور کامل به این تفاوت مشرف خواهید شد :

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. reza_karimi92 گفت:

    مررررررسی

  2. بهزاد گفت:

    سلام این پلی ۴ رو چطور میشه خربد سفارش داد که پلمپ شرکت دورش باشه با خیال راحت خرید ؟ حتی گرانتر چون شنیدم بخاطر صرفجویی بازشون میکنن بازی میچینن تو کارتون کنارشون!