نارسیس رایانه

اولین تصاویر و اطلاعات از واچ داگز ۲ منتشر شد

در چند روز گذشته فضای مجازی پر از شایعات مختلف پیرامون عنوان واچ داگز ۲ بود که دیروز بالاخره موعد فرا و اولین اطلاعات از این عنوان به انتشار رسید. برای ادامه‌ی خبر با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس اطلاعات مننشر شده از سوی یوبی‌سافت، اتفاقات این عنوان در شهر سان فرانسیسکو رخ می‌دهد، جایی که به‌تازگی تکنولوژی ctOS 2.0 به آن‌جا راه پیدا کرده و در نتیجه همین اتفاق، شخصیت اصلی داستان که مارکوس هالووی نام دارد، به جرمی متهم شده که آن را مرتکب نشده است. به‌همین دلیل او تصمیم می‌گیرد تا در کنار تلاش برای رفع اتهام‌ها این تکنولوژی را در این شهر برای همیشه از کار بیندازد.

در این عنوان بازی‌بازها قادر خواهند بود تا به هک و استفاده از هر ابزاری که در محیط بازی قرار دارد پرداخته و در انجام ماموریت‌ها که خطی نخواهند بود، از آن‌ها بهره برند. همچنین در تعیین روش انجام آن‌ها نیز بازی‌بازها آزاد بوده و می‌توانند از مخفی‌کاری یا درگیری‌های مسلحانه استفاده کنند. در ادامه‌ نیز یوبی‌سافت اعلام کرد که سیستم رانندگی بازی دچار تغییرات گسترده‌ای شده که به‌واسطه آن بازی‌بازها حتی زمانی که در حال رانندگی هستند، این قابلیت را دارند تا به هک کردن بپردازند.

در پایان شایان ذکر است که عنوان مذکور در تاریخ پانزدهم نوامبر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +