نارسیس رایانه

تصاویر جدید Battlefield 1 تغییرات آب‌ و هوا و مبارزات هوایی را نشان می‌دهد

به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی Battlefield 1 منتشر شده که تغییرات آب و هوا و مبارزات هوایی را نشان می‌دهد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

همان‌طور که می‌دانید، چندی پیش گفته شد Battlefield 1 شامل آب‌ و هوای پویا خواهد بود که بازی‌بازان را مجبور می‌کند خود را با شرایط مختلف وقف دهند. سازندگان می‌گویند این تغییرات تاثیر زیادی برروی روند مبارزه دارند.

در ادامه می‌توانید سه تصویر منتشر شده از تغییرات آب و هوا در یکی از نقشه‌های بخش چندنفره بازی را مشاهده کنید:

Battlefield 1 (1) Battlefield 1 (4) Battlefield 1 (3)در بخش چندنفره سری Battlefield وسایل نقلیه و هواپیماها نقش مهمی را ایفا می‌کنند و به‌تازگی دو تصویر مفهومی جدیدی هم در این رابطه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

Battlefield 1 (2) Battlefield 1بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین یک نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +