نارسیس رایانه

بازی Rime که یک بازی انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد همچنان در دست ساخت است

بازی Rime که یک بازی ماجراجویانه انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بود و توسط استودیوی سازنده بازی Deadlight  یعنی تکیلا ورکس در دست ساخت قرار داشت را به خاطر می آورید؟ بنظر می‌رسد که مراحل ساخت این بازی همچنان ادامه دارد.

مدت زیادی است که از این بازی خبری به گوش ما نرسیده و استودیوی سازنده آن از زمان معرفی این بازی در نمایشگاه گیمزکام سال ۲۰۱۳ خبری را در مورد این بازی اعلام نکرده است. عدم حضور این بازی در نمایشگاه E3 امسال نیز گمان‌هایی را در میان مردم بوجود آورد که شاید پروژه ساخت بازی Rime لغو شده است اما استودیوی تکیلا ورکس به سایت گیم‌اسپات تایید کرد که بازی Rime همچنان در دست ساخت قرار دارد. در حقیقت بزودی اخبار بیشتری در مورد این بازی به گوشمان خواهد رسید. خوزی هرایز، مدیر روابط عمومی این استودیو در یک ایمیل اعلام نمود:

می‌توانم تایید کنم که بازی Rime همچنان در دست ساخت قرار دارد، پیشرفت‌هایی در سرعت آن داشته‌ایم.

همچنین او توضیح داد که کار تیم سازنده این بازی در حدود ۴۰ درصد توسعه یافته است که نشان از تلاش سازنده این بازی در پیش برد مراحل ساخت این بازی می‌باشد.
در مورد آنکه چه زمانی خبرها و اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر خواهد شد آقای هرایز اعلام کرد که در نمایشگاه گیمزکام که در ماه اوت برگزار خواهد شد آماده شنیدن اخباری از این بازی باشیم. او گفت:

می‌دانیم که مدت زمان زیادی گذشته و در طول آن خبری از این بازی منتشر نشده است و می‌دانیم که طرفداران و رسانه‌ها منتظر دریافت اخباری از آن هستند اما ما تنها چند هفته تا تغییر رویکرد خود (انتشار اخبار بیشتر) فاصله داریم.

درحالیکه تکیلا ورکس جزئیات زیادی را در مورد این بازی از زمان معرفی آن اعلام نکرده است اما می‌دانیم که این بازی یک بازی ماجراجویانه و جهان باز است که داستان آن با محوریت پسری و داستان فرار او از یک جزیره می‌باشد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها :