نارسیس رایانه

دو تصویر جدید به همراه اطلاعاتی از بازی Mafia III منتشر شد

نظر می‌رسد که نمایشگاه Gamescom محل مناسبی از نظر شرکت ۲K Games برای نمایش و مانور بازی Mafia III نخستین ساخته‌ی استودیوی Hangar 13‌شان است. در دوره‌ی گذشته‌ی این نمایشگاه بود که به صورت رسمی از این بازی رونمایی شد و حال پس از گذشت یک سال، شاهد انتشار ویدئو‌ها و تصاویر تازه‌ای از این بازی هستیم.

پس از انتشار ویدئویی داستانی از این بازی، ویدئویی اختصاصی از گیم‌پلی این بازی از سوی وب‌سایت IGN در خلال مصاحبه‌شان با سازندگان این نسخه به نمایش گذاشته شده که بر اساس آن مشخص شده، برای اولین بار در این سری امکان قایق‌سواری برای بازی‌کننان فراهم است و علاقه‌مندان می‌توانند از این وسایل نقلیه جدید نیز در بازی جهت پیشبرد مراحل بهره ببرند. پیش از این استفاده از قایق‌ها به صورت رسمی تائید نشده بودند و شاهد استفاده‌ از آن‌ها در گیم‌پلی نبودیم. پیرو تائید این موضوع، شاهد آزادی عمل بیشتری در این نسخه از بازی بر خلاف نسخه‌های گذشته خواهیم بود.

همچنین سازندگان این بازی با انتشار بیانیه‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشتند که تجربه‌ی این نسخه از بازی برای علاقه‌مندان به دو نسخه قبل بسیار آشنا خواهد بود اما با این حال از گیم‌پلی بهینه و بهتری بهره خواهد برد. در کنار این اطلاعات، دو تصویر جدید از این بازی نیز منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : ,