نارسیس رایانه

کوجیما اطلاعات جدیدی را از عنوان Death Stranding در توکیو گیم شو ۲۰۱۶ منتشر کرد

عنوان پیش‌روی انتشار Death Stranding که در اصل در مراسم E3 2016 رونمایی شد، در واقع اولین بازی هیدئو کوجیما بعد از جدایی او از شرکت کونامی محسوب می‌شود. او به تازگی طی کنفرانس پلی‌استیشن در توکیو گیم شو ۲۰۱۶ اطلاعات بیشتری را پیرامون بازی جدیدش به اشتراک گذاشته است.

طی کنفرانس پلی‌استیشن در توکیو گیم شو ۲۰۱۶ هیدئو کوجیما بر روی صحنه آمد و توضیح داد که عنوان دث استرندینگ «یک بازی جهان بازِ اکشن» خواهد بود و از عناصر بازی‌های آنلاین نیز بهره می‌برد. کوجیما به طرز خاصی اضافه کرد که مضمون بازی به مفهوم «ارتباط» باز می‌گردد، بطوری که پلیر‌ها در هنگام بازی از طریق یک عنصر رشته یا طناب مانند به یکدیگر متصل می‌شوند. آنها همچنین با عناصر متفاوت دیگری به یکدگیر پیوند می‌خورند. گرچه باید صبر کرد و منتظر اطلاعات بیشتر بود و دید که چگونه این مفاهیم در بازی عملی خواهند شد. کوجیما همچنین در طول کنفرانس خلاصه‌ای از داستان طناب اثر کوبو آبه را برای حضار بیان کرد که برای خلق عنوان دث استرندینگ الهام زیادی از آن گرفته است:

طناب در کنار چوب یکی از قدیمی‌ترین ابزارهایی است که بشر ابداع کرده است. آنها دوستانی بودند که توسط بشر خلق شدند، چوب جهت دور کردن نیروهای منفی و طناب به منظور جذب نیروهای مثبت خلق شدند. رد هردوی آنها را می‌توان هرجایی که انسان اقامت داشته پیدا کرد. حتی امروزه نیز هردوی آنها در خانه‌های ما درست مانند عضوی از خانواده حضور دارند.

در حین این توضیحات تصاویری بر روی پشت صحنه به نمایش در آمده بود که به نوعی حضور گیرمو دل‌تورو و فرد مرموز دیگری را در این پروژه تایید می‌کند. کوجیما همچنین بیان کرد که در حال حاضر آنها موتور بازی را مشخص کرده‌اند و به زودی ساخت بازی به شکل جدی آغاز خواهد شد، او همچنین در ادامه ابراز کرد که عنواندث استرندینگ کیفیت ۴K و HDR  را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو کاملا پشتیبانی خواهد کرد.

عنوان دث استرندینگ اکنون توسط کوجیما پروداکشنز در دست ساخت است و تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها :