نارسیس رایانه

جزئیات بیشتری از بخش داستانی «بتل‌فیلد ۱» منتشر شد

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار، استودیو دایس از بخش داستانی «بتل‌فیلد ۱» با انتشار یک تریلر رونمایی کرد و حالا نیز جزئیات بیشتری از آن به اشتراک گذاشت.

همان‌طور که پیش از این به آن اشاره شده بود، با توجه به تریلر به‌نظر می‌رسید در این بازی شاهد یک شخصیت اصلی مستقل نخواهیم بود. اطلاعاتی که امروز توسط استودیو دایس در اختیار عموم قرار گرفت نیز مهر تاییدی بر این ادعا محسوب می‌شود، زیرا بازی شامل پنج بخش داستانی متفاوت خواهد بود. توضیحات کوتاه از هر بخش را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

Friends in High Places:

متحدان نبردها در آسمان یکی پس از دیگری را از دست می‌دهند. نیروهای بریتانیایی نیز مشغول نبرد سختی با نیروهای آلمانی هستند، به‌طوری طول عمر هر خلبان جنگی به‌طور میانگین تنها هفده روز است. شما نیز باید با این بدنشانسی بزرگ روبرو شده و برای یک نبرد جانانه به آسمان بروید؛ جایی که شاهد اتفاقات غیرمنتظره‌ی زیادی خواهید بود.

Nothing is Written:

در صحراهای خاورمیانه، قبایل عرب در حال نبرد با نیروهای امپراتوری عثمانی هستند. نیروهای عثمانی نیز به استفاده از توپخانه‌های ویرانگر خود علیه اسب‌سواران مشغول هستند. در چنین شرایطی، شما به‌عنوان یک جنگجوی عرب که در خدمت لاورنس عربستان است، باید راهی برای مقابله با شرایط پیدا کنید.

Through Blood and Mud:

در پاییز ۱۹۱۸، نیروهای بریتانیایی آماده‌‌ یک حمله عظیم با پشتیبانی تانک‌ها به شهر کمبره در فرانسه هستند. فرمانده متحدان تیز مصمم است که با کمک تانک‌ها پیروزی حتمی است. اما تانک‌های مدل Mark V یک ضعف بزرگ داشته و آن هم این است که نمی‌تواند قابل‌اعتماد باشد. در چنین شرایطی، شما به‌عنوان یکی از خدمه‌های این تانک باید به همکاری با دیگر افراد در پشت خطوط دشمن بپردازید.

Avanti Savoia:

نیروهای ایتالیایی و امپراتوری اتریش-مجارستان در کوه‌های آلپ به بن‌بست رسیده و توسط توفان‌های مختلف محبوس شده‌‌اند. به‌همین دلیل نیز آن‌ها راهی برای غلبه بر دشمن خود ندارند. در چنین شرایطی، نیروهای کوهنورد ایتالیایی آماده برای یک حمله می‌شوند. زره خود را برترن کرده و آماده حمله  به قلعه استراتژیک دشمن شوید.

The Runner:

امپراتوری بریتانیا قصد ایجاد یک جبهه‌ی جدید برای حمله‌ای بی‌سابقه به امپراتوری عثمانی  را دارد. کشتی‌های جنگی نیز در حالی که پیش از نیم میلیون سرباز را حمل می‌کنند، آماده پهلوگیری در گالیپولی می‌شوند. شما نیز به‌عنوان یک دونده آنزاک، در کنار اینکه شاهد بمباران حماسی و پهلوگیری کشتی‌ها خواهید بود، باید پیام‌های مهم را در خط مقدم جابجا کنید.

در پایان لازم به ذکر است که بازی بتل‌فیلد ۱ در تاریخ بیست‌ویکم اکتبر (سی‌ام مهرماه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط الکترونیک آرتز عرضه خواهد شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +