نارسیس رایانه

چرا خبری از Grand Theft Auto 6 نیست؟

سه سال قبل، Grand Theft Auto ۵ عرضه شد و اگر به روند این سری نگاهی بیندازیم، در حال حاضر باید یک اسپین‌آف یا نسخه‌ی کامل جدیدی معرفی شود که متاسفانه تاکنون این اتفاق صورت نگرفته است و خبری از نسخه‌ی بعدی GTA نیست و بیشتر شاهد تمرکز راکستار برروی GTA Online هستیم که بسته‌ی Bikers را هم به‌تازگی منتشر کرده است. با توجه به یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی‌های ویدئویی، GTA 5 همچنان برای راکستار پول‌ساز است و شاید همین موضوع دلیلی بر این باشد که هنوز طعم نسخه‌ی جدیدی از این سری را نچشیده‌ایم.

به‌نوعی GTA مانند معدن طلایی برای راکستار شده و مدت‌هاست که خود را در لیست پرفروش‌ترین‌های آمریکا و مناطق مختلف جای کرده است و البته به‌علاوه‌ی فروش بسیار زیاد GTA 5، درآمد‌های خوبی هم از شارک‌کاردهای GTA Online حاصل می‌شود.

طبق صحبت‌های تحلیل‌گر دنیل احمد در توئیتر، GTA 5 و البته بقیه‌ی محصولات GTA، طی یک سال گذشته ۷۰۰ میلیون درآمدزایی برای راکستار کرده‌اند! این بدین معنی است که GTA 5 و به‌خصوص GTA Online همچنان رشد و درآمدزایی می‌کنند و سقف آن هنوز معلوم نیست و البته میزان سود بازی در سال سومش، بیشتر از سال‌های گذشته بوده است! با این وضعیت، بازیکنان بازی را می‌خرند و به‌احتمال زیاد در خود آن هم باید پول‌هایی خرج کنند. حال خود را جای راکستار بگذارید. با توجه به اینکه GTA 5 هر سال برایتان درآمدزایی زیادی می‌کند، GTA 6 را معرفی خواهید کرد؟

به‌هرحال خیلی­ از طرفداران منتظر GTA 6 هستند و مشخص نیست که راکستار قصد انجام چه کاری دارد، اما امیدواریم به‌زودی معرفی نسخه‌ی جدید سری GTA را شاهد باشیم.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : ,