نارسیس رایانه

نقشه Mafia 3 از Fallout 4 بزرگ‌تر است

Mafia 3 چند روزی است که عرضه شد و بازخوردهای نه چندان موفقی را دریافت نموده، اگرچه فروش آن بسیار عالی بوده است اما کاربران از وجود باگ‌ها و مشکلات فراوان آن شکایت دارند. حال طبق بررسی‌های جدید نقشه Mafia 3 از عنوان Fallout 4 بزرگ‌تر است.

یک یوتیوبر با انجام آزمایشی تمامی نقشه Mafia 3 را در مدت  ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه قدم زده است درحالی که در Fallout 4 حدود یک ساعت و یک دقیقه زمان برده است، همچنین نقشه Mafia 3 به گستره نقشه عنوان Red Dead Redemption نیز بسیار نزدیک بوده است. اگرچه باید توجه داشته باشیم که از نظر فعالیت‌های موجود و قابل تعامل در نقشه بازی، Fallout 4 بسیار پرمحتواتر از Mafia 3 است.

Mafia III با اعطا نمره ۷.۵ از ۱۰ چنین نوشت:

با اینکه جدیدترین نسخه از سری بازی های Mafia آنطور که باید و شاید نتوانست رسالت دو نسخه سابق را تکمیل کند و همچنان این سری از نقاط ضعف زیادی رنج می برد، ولی باز هم باید به نیمه پر لیوان نگاه کرد، قرار نیست که همه بازی ها GTA باشند و تمام و کمال همه چیزهای رویایی را در اختیار ما قرار دهند. گاهی یک داستان تاریک و زیبا همراه با شخصیت پردازی های بی نظیر و به یاد ماندنی تنها چیزیست که بازیکنان به آن نیاز دارند و عنوان Mafia III نیز انتخواب بسیار درستی برای آن دسته از بازیکنان است. Mafia III یک بازی انقلابی نیست، ولی چیزیست که ۲۰ سال دیگر تبدیل به یک کالت کلاسیک تمام و کمال شود و کسی چه می داند، شاید بعدها قدر این دسته از بازی ها را بهتر بدانند و پی ببرند که چه قدرت نهفته ای درون آن ها پنهان شده بود که تنها به یک جرقه برای فعال شدن نیاز داشت.

Mafia 3 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : ,