نارسیس رایانه

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ شاهد اخبار بیشتری در مورد نینتندو سوئیچ خواهیم بود

شرکت نینتندو بتازگی اعلام کرده است که جزئیات بیشتری در مورد کنسول نینتندو سوئیچ در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۲۳ دی ماه سال ۱۳۹۵) به اشتراک گذاشته خواهد شد.

شرکت نینتندو جزئیات خاصی در مورد اینکه در طول رویداد مورد نظر خود چه چیزی به اشتراک گذاشته خواهد شد اعلام نکرد گرچه برخی احتمالات حکایت از آن دارند که در این رویداد این شرکت اقدام به اعلام قیمت و اسامی بازی‌های این کنسول خواهد کرد. در هفته گذشته گزارشی مبنی بر آنکه شرکت نینتندو در سال ۲۰۱۷ اقدام به اعلام قیمت سوئیچ و مشخصات سیستمی آن خواهد کرد منتشر شده بود.

شرکت نینتندو در توییتر خود اعلام کرد:

در رویداد ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۷ شاهد استریم زنده‌ای جهت ارائه جزئیات بیشتری در مورد کنسول سوئیچ خواهید بود.

کنسول نینتندو سوئیچ بطور رسمی در هفته گذشته معرفی شد، پیش از این، این دستگاه با اسم رمز نینتندو ان‌ایکس شناخته می‌شد. کنسول نینتندو سوئیچ دستگاهی خواهد بود که قابلیت استفاده در خانه و خارج از آن را خواهد داشت.

بتازگی نیز تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) به عنوان رئیس شرکت نینتندو، اعلام کرده است که تا انتهای ماه مارس سال ۲۰۱۷ دو میلیون نسخه از کنسول سوئیچ در فروشگاه‌ها عرضه شده باشد، او همچنین اعلام کرده بود که فروش این کنسول منجر به اعمال خسارت و زیانی برای آنها نخواهد شد. این گفته آقای کیمیشیما قابل توجه است چراکه بطور معمول فروش سخت افزارها با خسارت و زیان همراه بوده است و فروش نرم افزارهای آنها منجر به جبران آن خسارت شده است، عدم اعمال خسارت و زیان اولیه در زمان عرضه کنسول بدین معنی خواهد بود که قیمت آن سخت افزار بالا خواهد بود اما به نقل از تاکاشی موچیزوکی (Takashi Mochizuki) از مجله وال استریت، آقای کیمیشیما در جریان صحبت در یک جلسه مالی اعلام کرده است که در زمان تعیین قیمت پلتفرم جدید شرکت نینتندو به نظر مصرف کنندگان توجه خواهند کرد.

از اخبار مرتبط با نینتندو سوئیچ، می‌توان به اولین جزئیات رسمی، پشتیبانی از آنریل انجین ۴، بنظر مثبت آرون گرینبرگ و فیل اسپنسر نسبت به آن و خلاقانه بودنش اشاره کرد، همچنین اعلام شده است که سوئیچ بازی‌های Wii U و ۳DS را به صورت فیزیکی اجرا نمی‌کند و وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نیست و همچنین بازی Skyrim که در تریلر معرفی این کنسول شاهد آن بودیم برای این کنسول تایید نشده است گرچه این احتمال وجود دارد که شرکت بتسدا بدلیل پرهیز در تاثیر فروش این نسخه از بازی برروی پلتفرم‌های گفته شده، در این بازه زمانی ترجیح داده باشد تا عرضه آن را برروی سوئیچ تایید نکند. نینتندو نیز ذکر کرده که هنوز خارق‌العاده بودن این کنسول گفته است.

کنسول نینتندو سوئیچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

 

بروز رسانی:

شرکت نینتندو تایید کرد که قیمت، لیست بازی‌ها، مشخصات سیستم و سایر جزئیات کنسول نینتندو سوئیچ در رویداد ماه ژانویه اعلام خواهند شد. شرکت نینتندو اعلام کرد که هیچ جزئیات دیگری در مورد نینتندو سوئیچ تا پیش از ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ اعلام نخواهد شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : ,