نارسیس رایانه

کپکام انتظار فروش ۴ میلیونی از Resident Evil 7 دارد

کپکام انتظار دارد زمانی که Resident Evil 7 در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شود، نسخه‌های زیادی را به فروش برساند. این بازی شاید بتواند این سری را به مسیر درستی هدایت کند.

کپکام به‌تازگی گزارش مالی خود را به همراه تمامی اطلاعات در قالب یک فایل PDF منتشر کرد. در این گزارش میزان فروش بازی‌های آینده این کمپانی پیش‌بینی شده است.

Resident Evil 7 در صدر این لیست قرار گرفته و کپکام انتظار فروش ۴ میلیون واحد را از آن دارد. همچنین مشخص شده بود دموی آن در پلی‌استیشن ۴ بیش از ۴ میلیون بار دانلود شده بنابراین تخمین این کمپانی دقیق به‌نظر می‌رسد.

برای بازی‌های دیگر، کپکام انتظار دارد Dead Rising 4 بیش از ۲ میلیون واحد به فروش برساند. بازی فقط برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود بنابراین شاید دلیل اینکه فروش آن به Resident Evil 7 نمی‌رسد هم همین باشد. لازم به ذکر است سری Dead Rising به اندازه فرانچایز Resident Evil محبوب نیست. همچنین انتظار می‌رود بازی ژاپنی Monster Hunter XX که برای ۳DS عرضه می‌شود، بیش از ۲ میلیون واحد فروش داشته باشد.

بسیاری از طرفداران با مسیری که Resident Evil 6 در پیش گرفته بود، ناامید شدند اما به لطف دموی Resident Evil 7 در پلی‌استیشن ۴، صحبت‌های مثبتی راجع به آن می‌شنویم و شاید این نشانه خوبی از موفقیت بازی باشد. لازم به ذکر است Resident Evil 7 از پلی‌استیشن وی‌آر هم پشتیبانی خواهد کرد.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن هم برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و برای دانلود آن به PS PLUS هم نیازی نیست.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : ,