نارسیس رایانه

الکترونیک‌آرتز: Mass Effect Andromeda عنوانی تماشایی است

در طول UBS Global Technology Conference، مدیر ارشد مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، نظر خود درباره‌ی Mass Effect Andromeda که تا چند ماه دیگر عرضه می‌شود را به اشتراک گذاشت.

اول از همه، یورگنسن این عنوان را تحسین نمود، آن را یکی از بهترین‌های Mass Effect برشمارد و “عنوانی تماشایی” توصیفش کرد:

Mass Effect عنوانی عالی است که مردم آن را دوست دارند و سبک علمی-تخیلی و اکشن را با هم ترکیب کرده و Andromeda یکی از بهترین‌های این سری است که تاکنون دیده‌ام. منظور من این است که با یک بازی تماشایی طرف هستم.

یورگنسن همچنین به این موضوع اشاره کرد که تاریخ انتشار Andromeda مشخص نبوده و الکترونیک‌آرتز دقیق مطمئن نیست که تا قبل از اتمام سال مالی جاری آن را عرضه کند یا خیر:

من فکر می‌کنم که این عنوان، چه در امسال و چه در سال آینده عرضه شود، فروش خوبی را با خود به ارمغان می‌آورد و ما هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی را مشخص نکرده‌ایم، ولی به احتمال زیاد در پایان سال مالی جاری یا سال آینده آن را وارد بازار کنیم. در حال حاضر، مطمئن نیستیم اما بستگی به این دارد که این محصول ما، در چه زمانی کارش به اتمام می‌رسد و تکمیل می‌شود. در آخر، Mass Effect محصولی است که فروش خوبی را از یک تا سه سال به همراه دارد و ما به فروش آن ادامه می‌دهیم زیرا عنصر مهمی در کسب و کار ماست.

با این حال، در آخرین گزارش مالی الکترونیک‌آرتز برای سه‌ماهه‌ی دوم سال مال جاری، این شرکت اعلام کرد که Andromeda در لیست بازی‌های امسال قرار دارد. مدتی قبل هم خود یورگنسن به این موضوع اشاره کرده بود که مراحل ساخت این عنوان به خوبی پیش می‌روند ولی اگر نیاز باشد، الکترونیک‌آرتز انتشار آن را با تاخیر مواجه خواهد کرد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +