نارسیس رایانه

الکترونیک‌آرتز: واقعیت مجازی یک فرصت منحصر به فرد است

طی UBS Global Technology Conference در سان‌فرانسیسکوی آمریکا، مدیر ارشد مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگنسن درباره‌ی دید و نظر این شرکت نسبت به تکنولوژی واقعیت مجازی صحبت کرد.

الکترونیک‌آرتز: واقعیت مجازی یک فرصت منحصر به فرد است

یورگنسن طی صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که عرضه‌ی مرحله‌ی واقعیت مجازی Star Wars Battlefront با نام X-Wing نزدیک است و این ماموریت تجربه‌ای جذاب در جنگنده‌ی X-Wing را به ارمغان خواهد آورد و چشم‌اندازی خیره‌کننده را ارائه می‌دهد. وی همچنین گفت:

از نظر الکترونیک‌آرتز، واقعیت مجازی یک فرصت عالی و منحصر به فرد است، زیرا ما یکی از بزرگ‌ترین سازندگان عناوین جذاب و عمیق هستیم. بنابراین، واقعیت مجازی پلتفرم جدیدی محسوب می‌شود که می‌توانیم آن را امتحان و بررسی کنیم.

علاوه بر این‌ها، یورگنسن ادعا کرد که چالش‌های زیادی با واقعیت مجازی باقی مانده‌اند و بیماری حرکت، یک مشکل کوچک نیست و سازندگان باید تلاش کنند تا این مشکل را حل کرده و تجربه‌ای راحت و ایده‌آل را فراهم سازند. همچنین سرعت پردازش نقش مهمی دارد و به‌جای یک صفحه، باید تصاویر را در دو صفحه رندر کرد. با توجه به یورگنسن، یک بخش از چالش‌هایی که به آن اشاره کرده بود، همین سرعت پردا

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +