نارسیس رایانه

جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا منتشر شد

به‌تازگی پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا در هفته گذشته مشخص شدند و ظاهرا حتی Watch Dogs 2 توان شکست Call of Duty: Infinite Warfare را ندارد؛ این عنوان برای سومین هفته متوالی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا قرار گرفته است.

دو عنوان شرکت الکترونیک‌آرتز یعنی FIFA 17 با افزایش فروش ۱ درصدی به رتبه سوم رفت و Battlefield 1 هم ۵ درصد کاهش فروش داشته و یک رتبه افت کرده است.

در جدول زیر تقریبا نشانه‌هایی از تخفیفات جمعه سیاه دیده می‌شود و بازی WWE 2K17 از کمپانی توکی، ۱۱ رتبه به بالا آمد و با افزایش فروش ۱۷۳ درصدی در رتبه پنجم قرار دارد. همچنین Forza Horizon 3 از سوی مایکروسافت در رتبه ششم باقی مانده اما به‌طور کلی فروش آن طی هفته گذشته ۴۹ درصد افزایش یافته است.

عنوان Dishonored 2 که تنها بازی مهم هفته گذشته بود، با کاهش فروش ۵۲ درصدی از رتبه چهارم به هفتم رفت. تنها بازی جدید دیگری که توانست جزء ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا باشد هم توسط یوبی‌سافت ساخته شده که Assassin’s Creed : The Ezio Collection با محتوای بازسازی شده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است. افرادی که منتظر نسخه جدید هستند، باید تا سال دیگر صبر کنند.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +