نارسیس رایانه

کوجیما تصاویر جدیدی از مدس میکلسن در هنگام کار بر روی پروژه Death Stranding منتشر کرد

وجیما، کارگردان افسانه‌ای سری بازی‌های Metal Gear Solid همچنان با انتشار تصاویر مختلف از عنوان جدید خود قصد دارد طرفداران این بازی را سوپرایز و هیجان زده کند. به‌تازگی تصاویر جدیدی از فرآیند اسکن سه بعدی بازی Death Stranding از سوی کوجیما منتشر شده است.

تصاویر منتشر شده مربوط به شخصیت منفی بازی که مدس میکلسن در آن ایفای نقش می‌کند، می‌باشد، میکلسن بازیگر شناخته شده‌ای است و از آخرین فیلم‌هایی که در آن به بازیگری پرداخته می‌توان به Doctor Strange و Rogue One: A Star Wars Story اشاره کرد. جالب است بدانید خود کوجیما که او را برای این نقش انتخاب کرده بود از دیدن میکلسن در لباس ارتشی شگفت زده شده بود زیرا جذبه بسیار خاصی به او و نقش منفی او در بازی بخشیده بود. کوجیما در رابطه با این موضوع در حساب توییتر خود نوشت:

من این عکس‌ها را زمانی که مشغول اسکن سه بعدی در انگلستان بوده‌ایم، گرفته‌ام. من در ابتدا از نتیجه کار مطمعن نبودم زیرا هیچ ذهنیتی از مدس در یک لباس مجهز ارتشی نداشتم اما بعد از پایان کار او بسیار عالی به نظر می‌رسید، من واقعا شگفت زده شده بودم. مدس در پایان روی لباس ارتشی خود امضایی به یادگار گذاشت.

ایفای نقش شخصیت اصلی بازی Death Stranding را نورمن ریداس بر عهده دارد و مدز میکلسن نیز به عنوان شخصیت منفی این عنوان شناخته می‌شود. هر دو نقش ذکر شده بصورت کامل از تکنولوژی اسکن‌های سه بعدی در تمام مراحل ساخت بازی بهره می‌برند.

کوجیما وجود یک شخصیت مونث در بازی را نیز تایید کرده است اما فعلن برنامه‌ای برای معرفی او ندارد.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده توسط کوجیما را می‌توانید مشاهده کنید:

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +