نارسیس رایانه

UbiSoft : نسخه این نسل عنوان Watch Dogs در مکانیکهای گیم پلی هیچ تفاوتی ندارد.

 

ناشر فرانسوی، یوبیسافت در رابطه به تفاوت نسخه های این نسلی با نسل بعدی عنوان Watch Dogs سخن گفت و اظهار کرد که نسخه PS3, Xbox 360 این عنوان نسبت به نسخه PS4 در مکانیکهای گیم پلی هیچ تفاوتی ندارد. با این حال راجع به نسخه Wii U صحبتی به میان نیامده است. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.
در بلاگی تحت عنوان “اسرار پشت Watch Dogs، نسل بعد” آمده است که نقاط و نکات بسیار ظریفی در عنوان Watch Dogs وجود دارد که در هر دو نسل وجود خواهد داشت. با این حال موتور بازی، Disrupt engine از ۴ سال قبل برای ساخت بازی برای نسل بعد برنامه ریزی شده و فرمتهای نسل بعدی را در بطن خود دارد ! هیچ سازشی بین نسخه های این نسل با نسل بعد {از لحاظ برنامه نویسی} وجود نخواهد داشت. طراح ارشد این عنوان، Dominic Guay توضیح داد :
ما میدانستیم که سخت افزار نسل بعد قبل از انتشار بازی به دستمان خواهد رسید. اما ما با این حال به حمایت از PS3, Xbox 360 پرداختیم. در نسخه این نسلی واچ داگز ما ناچار بودیم تعداد مردم در خیابان ها را نسبت به نسخه نسل بعدی کاهش دهیم اما هنوز هم این همان بازی است. شما همان حس از جمعیت را بدست نخواهید آورد اما ما این اجازه را میدهیم که جمعیت را با مقیاسی خاص و حفظ همان تجربه، تجربه کنید.
Colin Graham، رئیس بخش طراحی انیمیشنها نیز افزود :
بازیبازان متوجه خواهند شد که واقعاً به تجربه بدی روی این نسل دست نخواهند یافت. اما نسخه نسل بعدی در اوج کیفیت و یک عنوان HD کاملاً حقیقی است ! میتوانید با دیدی دیگر به قضیه بنگرید، به طور مثال تفاوتها در بافت، Draw Distance، شبیه سازی بهتر آب یا باد، ذرات جو بهتر و کلاً هرچیزی که به محاسبات بیشتری احتیاج داشته باشد، در نسل بعدی بهتر خواهد بود.
همچنین در وبلاگ مذکور آمده است که اگر قصد تجربه ی WD بر روی PS3, Xbox 360 دارید جای هیچ نگرانی نخواهد بود. چراکه هیچ کدام از مکانیکهای بازی کمرنگ نشده اند و به گونه ای نخواهد بود که شما تصور کنید هسته اصلی بازی را از دست داده اید.
این عنوان کاملاً نسل بعدی است و این نه تنها در گرافیک بلکه در بخشهای مختلف گیم پلی و تجربه آنلاین کاملاً مشهود خواهد بود. شالوده اصلی سخنان آنان چیزی نیست جز :Disrupt Engine
عنوان Watch Dogs در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ برای پلتفرمهای این نسل و در انتهای ۲۰۱۳ برای پلتفرمهای نسل بعدی عرضه خواهد شد.

منبع

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +