نارسیس رایانه

The Last of Us با ۴۲ نقد کامل برترین عنوان ps3 و دومین عنوان برتر تاریخ در MetaCritic

به نظر می رسد که بازی زیبای The Last of Us که بیشتر از یک ماهی می شود که به طور انحصاری برای ps3 عرضه شده همچنان بر روی ابرها سیر می کند. چرا که این بازی ساخته شده توسط ناتی داگ که مورد ستایش بسیاری از منتقدان قرار گرفته توانسته با داشتن ۴۲ نمره ی کامل بهترین عملکرد یک عنوان ps3 را در سایت Metacritic داشته باشد و همچنین به طور کلی تبدیل به دومین بازی برتر تاریخ از لحاظ داشتن نمره ی کامل در سایت Metacritic شود. البته بازی The Last of Us با داشتن ۴۲ نمره ی کامل نه تنها برترین انحصاری ps3 در سایت Metacritic می باشد بلکه در میان دیگرعناوین ps3 هم رده ی اول را به خود اختصاص داده است. قبل از عرضه این بازی هم این رکورد باز هم در اختیار یکی دیگر از بازی های ناتی داگ با نام Uncharted 2 بود که توانسته بود ۳۹ نمره ی کامل را به خود اختصاص دهد.
بازی جهان آزاد Rockstar Games یعنی GTA IV نیز که میانگین امتیاز شگفت انگیز ۹۸ را در سایت Metacritic دارد با داشتن ۴۸ نمره ی کامل توانسته از لحاظ کلی در رتبه ی اول قرار بگیرد.
The Last of Us موفقیت بزرگی را برای سونی و ناتی داگ به ارمغان آورده است که البته این موفقیت ها همچنان ادامه دارد و فروش بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه ای بازی و صدرنشینی این عنوان برای پنجمین هفته ی متوالی در پرفروش ترین بازی های بریتانیا گوشه ای از این موفقیت ها می باشد.
داستان The Last of Us در مورد تلاش دو انسان برای بقاءاست؛ این که چطور جوئل و الی در مقابل خطرهایی که با آن مواجه می*شوند ایستادگی می*کنند و می*جنگند. تروی بیکر در نقش جوئل و اشلی جانسون در نقش الی بازی کرده اند.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +