نارسیس رایانه

Men of War Assault Squad 2 تایید شد

امروز سازندگان Men of War اعلام کرده اند که در حال کار بر روی عنوان Men of War 2Assault Squad  هستند و یک سالی می شود که در حال ساخت این بازی استراتژی هم زمان (RTS) می باشند؛ به عبارتی دیگر، یک سال پس از انتشار نخستین قسمت MoW Assault Squad، ساخت قسمت دوم هم آغاز شده است و امروز Digital Mind Software آن را تایید کرد.

نسخه ی دوم هم مانند نسخه ی اول تمرکز ویژه ای بر بخش Multi Player و Co-op خواهد داشت. ضمن این که یک روند داستانی جذاب برای بخش تک نفره وعده داده شده است. Men of War: Assault Squad2
یک ادامه برای نسخه ی ۲۰۱۱ آن تلقی می شود که تاکنون سازندگان از برخی ویژگی های این بازی پرده برداری کرده اند که این ویژگی ها عبارت اند از:

  • مراحل Skirmish جدید تر در بخش تک نفره
  • در حالت Co-op بازیبازان قادر خواهند بود در کنار دوستانشان ۸ نفره این بخش را انجام دهند و در بخش MultiPlayer، بازی به صورت ۸v8 هم قابل اجرا خواهد بود
  • نقشه های جدید در بخش چند نفره
  • داشتن پنج جناح و میدان های جنگ گوناگون در اروپا، اروپای شرقی، شمال آفریقا و اقیانوس ها خواهد بود
  • بهبود موتور گرافیکی در بخش گرافیک و صداگذاری
  • استفاده از ویژگی های جدید استیم مانند Steam Cloud و Multi Player match making

همچنین سازندگان در خطاب به PC GamersN اعلام کرده اند تمام سعی و برنامه ریزی های آن ها بر این است که Men of War: Assault Squad 2 تا اواخر امسال برای پلتفرم های مقصدش منتشر شود اما به زودی تاریخ انتشار دقیق بازی اعلام خواهد شد. هنوز حرفی از پلتفرم های مقصد این بازی به میان آورده نشده است اما با توجه به پلتفرم های مقصد قسمت های قبلی سری بازی های Men of War، انتظار می رود این نسخه هم تنها برای پلتفرم PC عرضه شود.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +