نارسیس رایانه

هفته پیش بود که خبر آغاز پیش فروش دو بازی ایرانی یعنی نیسان شگفت انگیز و قهرمان ما منتشر شد.حال از شرکت لوح زرین نیکان که ناشر این دو بازی است خبر می رسد که در تاریخ دوم تیر ماه ۹۳، به عبارتی دیگر هفته ی آینده، این دو بازی منتشر خواهند شد.
هم اکنون می توانید بدون از دست دادن فرصت، این دو بازی را بدون هزینه ی حمل و نقل و با ۲۵ درصد تخفیف پیش خرید کنید.

01d1

قهرمان ما، بازی ماجراجویی است که با فضاهای فانتزی، جذاب و تعداد بکگراند های بالا با جزئیات زیاد میتواند مخاطبین بسیار را به خود جذب کند.
داستان بازی در مورد اتفاقات عجیبی است که در شهر افتاده و موجودات زنده را تبدیل به موجودات پلیدی کرده است. قهرمان بازی که «جکی» نام دارد یک لوله‌بازکن ساده با خصوصیات اخلاقی خاص بوده و سعی دارد منشا این اتفاقات عجیب را پیدا کند و آن را نابود کند. جکی برای رسیدن به این هدف بایستی معماهای مختلف را حل کرده و هم‌چنین هر از گاهی دست به مبارزات اکشن بزند ،چند شخصیت اصلی دیگر نیز برای بازی طراحی شده که به پیشرفت روند داستان کمک می‌کنند.

02d1

بازی نیسان شگفت انگیز  در سبک آرکید و متناسب با تمام سنین بوده و در یک محیط کاملا شاد ایرانی تولید شده است و دارای داستان بسیار شنیدنی و جالبی می باشد.
داستان بازی از این قرار است که پدر‌بزرگ و اهالی روستا تصمیم به آباد کردن و ساخت بنایی در میدان روستا می‌گیرند. پدربزرگ از نوه‌اش می‌خواهد که هندوانه‌های باغ را به شهر برده و آنها را بفروشد و از سود فروش هندوانه‌ها بنای میدان روستا را بسازد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها :