نارسیس رایانه

The Legend of Zelda: Wind Waker HD داری درجه سختی دشوار میباشد

بدون شک یکی از مورد انتظار ترین بازی های کنسول Wii U بازی The Legend of Zelda: Wind Waker HD خواهد بود که با سر و صدا های بسیاری در کنفرانس نینتندو طی فستیوال E3 2013 برای این کنسول خانگی معرفی شد. امروز این بازی در فروشگاه آمازون لیست شد که مبنی بر گفته های این خرده فروش، این بازی دارای یک درجه سختی بیشتر است و IGN هم از قیمت ارزان تر این بازی خبر داد.
همان طور که می دانید و از نامش هم مشخص است، The Legend of Zelda: Wind Waker HD بازسازی شده ی The Legend of Zelda Wind Walker است که سال ۲۰۰۲ بر روی کنسول Game Cube منتشر شد و با نمرات حیرت انگیز و فوق العاده اش، همه را مجذوب خود کرد. به گزارش Amazon.com، بازی The Legend of Zelda: Wind Waker HD با کیفیت ۱۰۸۰p بر روی کنسول Wii U اجرا خواهد شد و گرافیک پر زرق و برقی برای بازیبازان به ارمغان خواهد آورد. همچنین آیتم های مدیریتی و نقشه ی بازی بر روی کنترلر های گیم پد Wii U به نمایش در خواهد آورد. به علاوه این که این بازی دارای یک درجه سختی بیشتر هم خواهد بود تا بتوانید یکی از چالش برانگیز ترین بازی های عمرتان را تجربه کنید.

Click this bar to view the original image of 668x191px.

همچنین وب سایت خبری تحلیلی IGN هم اخباری در مورد این بازی ارائه داده که مبنی بر آن، The Legend of Zelda: Wind Waker HD دارای حالتی به نام Quest mode خواهد بود. به علاوه این بازی با ارزش ۴۹٫۹۹ دلار در ماه اکتبر عرضه خواهد شد و این به معنای این است که این بازی، ۱۰ دلار ارزان تر از سایر بازی های کنسول Wii U است؛ اما فروشگاه آمازون قیمت بازی را همان ۶۰ دلار اعلام کرده است.

بازی The Legend of Zelda: Wind Waker HD در ماه اکتبر (مهر یا آبان) به طور انحصاری بر روی کنسول Wii U منتشر خواهد شد!

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +