نارسیس رایانه

Ubisoft در GamesCom 2013

از جمله شرکت های بازی سازی که در اکثر مراسم های مرتبط با بازی های رایانه ای حضور پررنگ و چشم گیری دارند،میتوان به شرکت Ubisoft اشاره داشت که سرانجام سران این کمپانی لیستی از عناوین قابل بازی خود در مراسم GamesCom2013 به انتشار رساندند که باز هم میتوان از حضور موثر اعضای این تیم در نمایشگاه “گیمزکام” یاد کرد.
پس از آنکه چندی پیش مسئولان شرکت فرانسوی Ubisoft به طور رسمی اعلام نمودند که در مراسم GamesCom2013 هیچ کنفرانسی برگزار نخواهند کرد،حال اعضای آن تیم لیستی از عناوین درحال توسعه ی خود را به منظور دسترسی بازیکنندگان به این عناوین موردانتظار منتشر کرده که از مهم ترین آنان میتوان به Watch Dogs,AC IV:Black Flag,The Crew اشاره داشت که همچنین مدیرعامل این شرکت بازی سازی پس از انتشار لیست عناوین قابل بازی تیم خود در مراسم GamesCom سال ۲۰۱۳،رسما اعلام کرد در طول این مراسم اطلاعاتی مختصر از IP جدید در حال توسعه ی مختص پلتفرم های نسل بعد،به انتشار خواهیم رساند.

از نظر شما شرکت محبوب Ubisoft چه سورپرایزی برای نمایشگاه GamesCom 2013 در خصوص یک IP جدید و البته مختص پلتفرم ها و سیستم عامل های نسل بعد خواهد داشت؟ و آیا از عقیده ی شما این شرکت قادر خواهید بود طیف مرتبط با صنعت بازی های رایانه ای را همانند مراسم E3 2013 با رونمایی از عنوان جدید و چشم نواز The Division دگرگون سازد؟
مراسم GamesCom 2013 از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ ماه آگوست سال ۲۰۱۳ در شهر “کلن” آلمان برگزار می شود و دومین رویداد مهم مرتبط با صنعت بازی های رایانه ای شناخته می شود.

شما همچنین در ادامه میتوانید لیست عناوین قابل بازی را مشاهده کنید:

  • Watch Dogs
  • The Crew
  • Might & Magic
  • Rayman Legends
  • Assassin’s Creed IV:Black Flag
  • Tom Clancy’s Splinter Cell:Black List
اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +