نارسیس رایانه

۱۷ نکته برای بیشتر زنده ماندن در Dark souls 2

۱.آماده ی مرگ باشید.

اگر تاکنون بازی های سری Souls را بازی نکردید از قبل آماده مرگ های بسیارباشید چون این بازی با هر بار شکست شما درسی به شما میدهد .حتما بخش آموزشی بازی که دقیقا بعد از اولین Bonfire قرار دارد راانجام دهید تا کنترل بازی را به خوبی یاد بگیرید.این بخش شامل پل هایی است که به غار هایی مه گرفته ختم میشود که البته میشود آن را نادیده گرفت ولی من حتی به حرفه ای ها هم این کار را پیشنهاد نمیکنم.

۲. با همه افراد صحبت کنید.

به خاطرخودتون هم که شده با تمام شخصیت هایی که در محیط بازی میبینید صحبت کنید تا زمانیکه تمام دیالوگ های آنها تمام شود.اگر این کار را انجام دهید اغلب به شهر اصلی شما نقل مکان خواهند کرد که همان Majula باشد .این کارنه تنها دسترسی به آنها را آسان تر میکند بلکه برای باز شدن بخش های خاصی از بازی حیاتی است.

۳.از Soulهای خود نگهداری کنید.

هر بار که شماکشته شوید Soul هایی که جمع کردید را از دست میدهید .Soulها در واقع واحد پولی در Dark souls 2 هستند که برای ارتقاء لول و خرید آیتم ها استفاده میشود .اگر بعد از مردن به محلی که بار قبل کشته شدید برگردید میتوانید Soul های از دست رفته را دوباره به دست بیاورید ولی فراموش نکنید که اگر در راه دوباره کشته شویدتمام Soul ها از بین خواهد رفت. بنابراین سعی کنیدهمواره از قابلیت Bonfire برایFast travel استفاده کنید و همچنین مقدار زیادی Soulرا با خود حمل نکنید .

 

۴. با Emerald Herald صحبت کنید

همانند ِDemon souls برای ارتقاء لول خود باید از طریق دختری به نام Emerald Herald که در بیس اصلی شما یعنی Majula قرار دارد این کار را انجام دهید .از این شخصیت همچنین میتوانید برای ارتقاء تعداد Estus flask ها که در اصل برای تجدید جان است استفاده کنید که با ارائه آیتمی به اسم Estus shards به این شخصیت میتوانید تعداد این Estus flask را زیاد کنید که نقش کلیدی در زنده ماندن شما دارد و با هر بار مراجعه به Bonfire تجدید میشود.

۵.شخصیت خود را با توجه به سبک بازی خود شخصی سازی کنید.

فاکتور هایی مثل Attunement, faith و intelligenceبرای افرادی که علاقه به جادو گری و مبارزه از راه دور دارند مناسب است .
Strength و Dexterity نشان گر قدرت اسلحه های شما در نبرد تن به تن است.
Vigor برای افزایش جان یا HP استفاده میشود . Endurance نشان گر میزان Stamina شما است و Vitalityمیزان وزنی است که شخصیت شما میتواند حمل کند که این وزن شامل زره های شما هم است.
در آخر Adaptability به سرعت حرکت و واکنش شما مربوط است و اینکه چگونه با عوامل محیطی مثل سم ها و آتش و … واکنش نشان میدهید .البته پیدا کردن بهترین ترکیب تنها با بازی کردن و پیدا کردن نقطه قوت هر کدام از این موارد شدنی است.

۶.اگر واقعا شخصیت ضعیفی دارید مهارت های شخصیت خود را Rest کنید .

اگر در لول آپ کردن اشتباه کردید با مراجعه به یکی از پیرزن هایی که در ابتدای بازی مشاهده کردید میتوانید با استفاده از ایتم Soul Vessel همه چیز را Rest کنید.شما چند باری میتوانید این کار را انجام دهید ولی به یاد داشته باشید که این ایتم خیلی کم در بازی پیدا میشود .

۷. دشمنان از بین میروند.

بر خلاف شماره های قبلی دشمنان در این شماره بعد از تقریبا ۱۳ بار که کشته شوند از بین میروند.اگر در کشتن یکی از باس ها مشکل دارید از این موضوع میتوانید استفاده کنید که سریعتر به باس برسید.

۸.بسوزانید بسوزانید بسوزانید.

در بازی آیتم های مختلفی هستند که با سوزاندن یا Burn کردن انها در Bonfire ها به سخت تر شدن یا آسان تر شدن بازی کمک میکند . Sublime Bone Dust باعث میشود Estus flask شما برای همیشه قوی تر شود.
Bonfire Asceticباعث میشود که دشمنان اطراف Bonfire که ایتم را در آن burn کردید قوی تر شود و البته Soul بیشتری هم بدست می آورید که برای به اصطلاح Farming یا امتیاز جمع کردن بسیار مناسب است .

۹.Lock stone

به کمک . Lockstones ها میتوانید درهای مخفی به شکل صورت هایی سفید را در نقاط خاصی از نقشه باز کنید که معمولا آیتم های ارزشمندی در آنها یافت میشود که البته با جلوتر رفتن از ارزش این ایتم ها کاسته میشود

۱۰.بالا و پایین رفتن از پله را یاد بگیرید

گرفتن دکمه O در PS3 و B در Xbox 360 میتوانید از پله سریعتر بالا یا پایین بروید البته با یک بار زدن هرکدام از این دکمه ها شاهد پرش کارکتر هستیم که البته حواستان باشد که ارتفاع زیاد نباشد که نتیجه چیزی جز مرگ نیست .

۱۱.آپگرید کردن تجهیزات خود را فراموش نکنید.

زمانی که یک اسلحه یا زرهی را پیدا کردید که احساس میکنید میخواهید به مدت طولانی از آن استفاده کنید به آهنگری که در Majula هست سر بزنید و این تجهیزات را آپگرید کنید ولی فراموش نکنید که تعداد Titanite ها که برای آپگرید استفاده میشود محدود است .پس خوب روی آپگرید کردن اسلحه فکر کنید .

۱۲. به covenant بپیوندید.

Covenant ها گروه های مختلفی هستند که قابلیت هایی را به شما میدهند .اگر بازی برای شما کمی سخت است به گروه Way of Blue ملحق شوید . Crestfallen Sauldenدر Majula این کار را انجام میدهد و همچنین حلقه ای به شما میدهد که HP شما را کمی بهبود میدهد .اگر دنبال سختی بیشتر هستید Victor’s stone گزینه خوبی است که از طریق تخته سنگی که در بالای کوه Majula قرار دارد میتوانید به این گروه بپیوندید.
گربه ای که در Majula است به شما کمک میکند که گروه خود را عوض کنید .

 

۱۳.آیتم های فروشنده ها را مرتب چک کنید.

مرتب به Majula برگردید و چیز هایی که شخصیت ها برای فروش گزاشتند را چک کنید چون این آیتم ها مرتب به روز شده و مخصوصا در اواخر بازی اسلحه های قوی را برای فروش قرار میدهند .

۱۴. کلاسی که با آن بازی را شروع میکنید اونقدر که فکر میکنید مهم نیست .

کلاس های مختلف توانایی های مختلف را در بازه های زمانی متفاوت بدست میاورند به خصوص کسانی که جادوگر شوند و گروهی از نظر قدرت ها برتری نسبت به بقیه کلاس ها دارند ولی وقتی شما وارد بخش های سخت تر بازی میشوید این به شما ربط دارد که چگونه لول آپ کنید البته اگر Warrior شدید لول چیزهایی مثل Inteligence که مخصوص Caster ها هست را آپگرید نکنید چون در نهایت به درد نخواهد خورد.

۱۵.مراقب میزان Stamina باشید.

هر کاری از جا خالی دادن تا پریدن و دویدن Stamina مصرف میکند همچنین بالا نگه داشتن سپر سرعت پر شدن Stamina را کم میکند.حمله های مختلف هم Stamina مختلف استفاده میکند پس اگر حمله ای مصرف زیادی دارد خودتان نتیجه را سبک سنگین کنید .

۱۶.با چند نفر درگیر نشوید .

دشمنان زمانی که گروهی حمله میکنند بسیار سختر شده و معمولا نتیجه ای جز مرگ شما را در پی ندارد .سعی کنید دشمن را از یکدیگر جدا کنید و تک تک به حسابشان برسید .

۱۷.بار زیادی حمل نکنید .


اگرچه Inventory بازی نامحدود است ولی با هر بار Equip کردن اسلحه یا زره بسته به وزن آن ،وزن شما هم بیشتر میشود که نتیجه آن کندتر شدن شما است.فاکتور Vitality میزان باری که میتوانید حمل کنید را مشخص میکند .

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +