نارسیس رایانه

باندل GTA V پلی استیشن ۴ برای ژاپن معرفی شد

  • PS4
  • سعید آقابابایی
  • 1569 بازدید
  • ۱ نظر

GTA5-PS4-Bundle-Ann-JP

 

کمپانی بزرگ راک استار با انتشار هر نسخه از عنوان Grand Theft Auto دنیای بازیهای رایانه ای را به تحسین خود وادار میکند و هر بار استانداردهای این سبک را با هر نسخه ی جدید ارتقا میبخشد به نحوی که شاخص ارزش گذاری بازی های جهان ازاد مقایسه ی انها با این عنوان بزرگ است.نسخه ی پنجم هم زمانی که برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد از این قاعده مستثنا نبود و تمامی گیمران و دست اندرکاران این صنعت را شگفت زده کرد.مدتی گذشت تا این که راک استار تایید کرد این عنوان محبوب را به کنسولهای نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز خواهد اورد و باعث موجی از خوشحالی در میان گیمرها شد.البته این شرکت بعد از دق مرگ کردن!!! پی سی گیمرها این عنوان را برای پی سی نیز تایید کرد تا گیمرهای دنیا به انتظار انتشار نسخه ی نسل هشتمی این عنوان محبوب بنشینند.

اکنون خبرهایی از انتشار باندل این بازی همراه با کنسول نسل هشتمی محبوب سونی یعنی پلی استیشن ۴ می رسد.یک عنوان محبوب با یک کنسول محبوب در یک جعبه.چقدر هیجان انگیز است.این طور نیست؟ با ما در ادامه ی خبر همراه باشید.

 

 

GTAV

 

شرکت سونی اعلام کرد در تاریخ ۱۱ دسامبر در ژاپن باندل مخصوص بازی GTA V کنسول پلی استیشن ۴ را عرضه خواهد کرد.

 

این باندل که ۴۴۹۸۰ ین قیمت دارد شامل موارد زیر می باشد:

– ۱ دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ ” jet black”

– یک کپی از عنوان Grand Theft Auto V

– یک میلیون واحد پول داخل بازی

– ۱۵ روز استفاده ی رایگان از پلی استیشن پلاس

 

بازی Grand Theft Auto V به تنهایی نیز برای خرید موجود خواهد بود و ۷۴۰۰ ین قیمت دارد.

عنوان Grand Theft Auto V  در تاریخ ۱۸ نوامبر  در اروپا و امریکای شمالی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

بااین که به طور رسمی اعلام نشده است ولی به نظر می رسد عنوان GTA V در اروپا نیز دارای ۲ باندل مختلف کنسول پلی استیشن ۴ با دو رنگ سیاه و سفید خواهد بود (با توجه به این خبر: pair of bundles)   که تصویر نسخه ی سفیدرنگ ان را در زیر مشاهده می نمایید.

نظر شما در مورد این شاهکار راک استار چیست؟ ایا ایننسخه را به اتمام رسانده اید یا قصد دارید ان را در نسل هشتم و یا با نسخه ی پی سی تجربه کنید؟ ایا تمایلی به خرید این باندل های مخصوص دارید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

ps4whitehwgtav3dgwpegi-1413465643

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +