نارسیس رایانه

نسخه ی game of the year edition عنوان the last of us ماه اینده بر روی پلی استیشن ۳ / باز خوانی یک شاهکار

article_post_width_shareplay

 

شاهکار ساختن در ذات برخی از استدیوهاست.با این جمله شاید اولین استدیویی که به ذهن اکثر ما برسد ناتی داگ است.بله ناتی داگ این استدیوی افسانه ای که نوابغ صنعت گیم را در خود جای داده است.استدیویی که هر چه می سازد کسی توان ایراد گرفتن از ان را ندارد و نمره های ۱۰ از ۱۰ است که پشت سر هم برای بازی های این استدیو پشت سر هم ردیف می شود.حالا که صحبت از ۱۰ /۱۰ شد بی شک باز یاد اولین بازی ای که می افتیم the last of us. عنوانی که نام بازی به تنهایی ان را وصف نمیکند.the last of us تبلور واقعی هنر است در کالبد یک دیسک که شبیه دیسکهای دیگر است ولی مرده نیست.بی شک این عنوان دارای روح است.روح هنر است که در این شاهکار دمیده شده است.حتما پیش امده که هنگام بازی کردن این عنوان لحظه ای بازی را رها کرده باشید و به صفحه ی نمایش خیره مانده باشید و در دل به ناتی داگ بگویید لعنتی… چطور این را ساختی؟ چگونه می شود چنین شاهکاری از همه نظر ساخت؟ ناتی داگ راز این کار را بلد است و خوب هم بلد است………….

گویا این عنوان تمامی ندارد و اخبار ان همیشه از جذابیت خاصی برای ما گیمرها برخوردار است.پس از انتشار فوق العاده موفقیت امیز این بازی برای پلی استیشن ۴ اکنون وقت ان رسیده که دوباره به پلی استیشن ۳ بازگردیم ولی این بار در قالب the last of us : game of the year edition. برای اطلاع از جزییات این عنوان و تاریخ انتشار ان با ما در ادامه ی خبر همراه باشید.

 

 

upcoming-ps4-system-update-to-v2-00-to-add-share-play-youtube-40772-2

 

سونی اعلام کرد عنوان the last of us : game of the year edition ماه اینده در اروپا برای کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

این نسخه شامل محتویات زیر می باشد:

– بازی کامل the last of us

– محتوای اضافی left behind : در این مرحله ی  تک نفره به گذشته ی الی سفر میکنید.

– Abandoned Territories & Reclaimed Territories : در ۸ نقشه ی بخش چند نفره ی بازی برای بقا تلاش کنید .

– Grounded Mode : یک درجه سختی بالاتر برای بخش تک نفره بازی برای کسانی که به دنبال چالش بیشتر هستند.

این نسخه با قیمت ۳۹.۹۹ یورو در ۱۱ نوامبر در اروپا منتشر خواهد شد.

 

نظر شما در مورد این نسخه چیست؟ ایا این عنوان را انجام داده اید؟ در نسل هفت یا نسل هشت یا شاید هردو؟ایا به نظرتان این نسخه نیز با فروش خوبی مواجه خواهد شد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

upcoming-ps4-system-update-to-v2-00-to-add-share-play-youtube-40772-2

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +