نارسیس رایانه

ویدئویی از تکنولوژی Nvidia در بازی Assassins Creed: Unity منتشر شد

nvidia

هر ساله نسخه PC بازی Assassins Creed: Unity از ویژگی های بصری مخصوصی با استفاده کارت گرافیک های Nvidia  بهره می برد. ویدئویی از این تکنولوژی بکار رفته در بازی Assassins Creed: Unity منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را دانلود نمایید.

انجین بازی همان AnvilNext است که برای اولین بار در عنوانِ ACIII وقتی Anvil را ارتقاء بخشیدند به وجود آمد. هرچند انجین نسبتاً قدیمی و کهنه به نظر می‌رسد، اما تغییراتی اساسی در آن شکل گرفته به طوری که جهش بالای گرافیک سبب شده تا احساس کنید با انجین دیگری روبه‌رو هستید که نقطه عطفی برای گرافیک بازی به شمار می‌رود. Anti Aliasing بازی همچنان بالاست و اکثر اشیاء موجود در محیط صیقلی و گرد هستند و شما کمتر موردی را در دنیای Open World بازی می‌توانید پیدا کنید که لبه‌ی تُند و تیزی داشته باشد. پارتیکل‌های موجود و معلق در هوا که در ACIII شاهد آن‌ها بودیم در این نسخه نقش مهمی ایفا خواهند کرد و ذرات معلق در هوا یا کاغذها جلوه زیباتری به خود گرفته‌اند.

Assassins Creed: Unity در تاریخ ۱۱ نوامبر برای پلتفرم های PC , PS4 , Xbox One توسط Ubisoft منتشر خواهد شد. در زیر می توانید این ویدئو را دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +