نارسیس رایانه

۴۸ اسکرین شات جدید از نسخه ی نسل هشتمی Grand Theft Auto V و Grand Theft Auto Online منتشر شد

 

یکی از مورد انتظار ترین عناوین نسل هشتم بدون شک نسخه ی نسل هشتمی عنوان محبوب GTA V است که بعد از درخشش خیره کننده ی خود در نسخه های نسل هفتم , بسیاری را منتظر انتشار این بازی در نسل هشتم نگه داشته است.هم چنین کاربران پی سی بعد از مدت ها انتظار و ازار و اذیت!!!!! توسط راک استار در مورد انتشار یا عدم انتشار این بازی بالاخره در ابتدای سال اینده به این عنوان دسترسی پیدا خواهند کرد.

راک استار امروز ۴۸ اسکرین شات جدید از نسخه ی نسل هشتمی Grand Theft Auto V  و  Grand Theft Auto Online (که در نسخه ی نسل هشتم GTA V قرار دارد) برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرد.این اسکرین شات ها در ادامه ی ۲۵ تصویری است که دیروز از این عنوان و مد اول شخص قرار داده شده در بازی منتشر شده بود.

همچنین وبسایت IGN یک پیش نمایش از نسخه ی نسل هشتمی GTA online اماده کرده است که شما می توانید در  here این پیش نمایش را مشاهده و بررسی کنید.

دیروز اعلام شد که GTA V بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان با رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم ریت ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و در نسخه ی پی سی تا رزولوشن ۴K بالا می رود.

این بازی محبوب در تاریخ ۱۸ نوامبر برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و سپس در ۲۷ ژانویه نسخه ی پی سی این عنوان عرضه خواهد شد.

تعدادی از این ۴۸ تصویر را در انتهای مطلب برای شما عزیزان قرار داده ایم.شما می توانید هر ۴۸ اسکرین شات را از  اینجا  مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این عنوان چیست؟ ایا نسخه ی نسل هفتم را تجربه کرده اید؟ ایا باز هم مایل به تجربه ی دوباره ی این عنوان و خرید مجدد ان در نسل هشتم هستید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +