نارسیس رایانه

امتیازات و نمره ی متای pro evolution soccer 2015 تا این لحظه / در جاده ی موفقیت…..

 

سری بازی pro evolution soccer یکی از دو عنوان محبوب شبیه ساز فوتبال در دنیاست که همواره با سری فیفا رقابت تنگاتنگی داشته است.در سالهای نه چندان دور این سری همواره بر فیفا برتری محسوسی داشت و برترین عنوان این سبک به حساب می امد ولی در سالهای اخیر با قویتر شدن و جذاب تر شدن عنوان فیفا و افت کیفیت PES , این سری جایگاه خود را از دست داد و به راحتی رقابت را به فیفا واگذار کرد.

نسخه ی PES 2015 که اخرین عنوان این سری محسوب می شود امروز در تاریخ ۱۱ نوامبر در امریکای شمالی و ۱۳ نوامبر در اروپا منتشر خواهد شد و سازندگان قولهای زیادی مبنی بر افزایش محسوس کیفیت این عنوان به طرفداران داده اند.اکنون که محدودیت انتشار نقدها از این عنوان برداشته شده است نمرات این بازی از سایتهای مختلف یکی یکی منتشر می شوند و طبق معمول وبسایت متاکریتیک این امتیازات را جمع اوری کرده و یک نمره ی متا از این بازی در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

با توجه به نمراتی که تاکنون از این بازی منتشر شده است می توان حدس زد که قول های سازندگان بیراه نبوده اند و بازی با نقدها و باز خوردهای مثبتی توسط منتقدان روبرو شده است.باید منتظر سایر امتیازات از دیگر وبسایتهای معتبر نیز باشیم تا در نهایت ببینیم امتیاز متای این بازی چه عددی خواهد بود.تا این لحظه که ۱۱ نمره از بازی منتشر شده است متای این عنوان ۸۴/۱۰۰ می باشد که امتیازی بسیار خوب محسوب می شود.

پلتفرم های مقصد این عنوان پلی استیشن ۳, پلی استیشن ۴, ایکس باکس وان, ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی می باشند.

در ادامه توجه شما را به نمرات منتشر شده از این بازی جلب می کنیم:

لازم به ذکر است که با ادامه ی انتشار نمرات این عنوان , این پست اپدیت خواهد شدو متای جدید در اختیار شما قرار می گیرد.

 

Eurogamer    ۹۰/۱۰۰

Playstation Universe    ۹۰/۱۰۰

God is a Geek    ۹۰/۱۰۰

GamesRadar    ۹۰/۱۰۰

Meristation    ۸۴/۱۰۰

Gameblog.fr    ۸۰/۱۰۰

۳DJuegos    ۸۰/۱۰۰

GameSpot    ۸۰/۱۰۰

VideoGamer    ۸۰/۱۰۰

Metro GameCentral    ۸۰/۱۰۰

XGN    ۷۵/۱۰۰

نمره ی متا تا این لحظه بر اساس ۱۱ نقد منتشر شده از بازی :   ۸۴/۱۰۰

 

نظر شما در باره ی این نمرات چیست؟ به نظر می رسد این سری دوباره به روزهای خوبش بازگشته است.اینطور نیست؟ امتیاز شما به این بازی چند است؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +