نارسیس رایانه

ویذئویی از مقایسه ی GTA V بر روی ps4 و xbox one

Grand-Theft-Auto-5-Source-Code-Reveals-PC-PS4-Versions-383132-2

 

مقایسه ی گرافیک بازی ها روی کنسولهای مختلف همواره مورد توجه گیمرها و طرفداران شرکتهای مختلف بوده است و اکنون با عرضه ی کنسولهای نسل هشتمی سونی و مایکروسافت این بحث مقایسه ی انها با هم داغ تر نیز شده است و هر کدام از طرفدران سونی و مایکروسافت با این ویدئوها سعی در نشان دادن برتری کنسول محبوب خود دارند.

هر روز ویدئوهای جدیدی از بازی های مختلف و مقایسه ی گرافیکی انها منتشر میشود.این بار نوبت به یکی از بزرگترین عناوین نسل هفتم و هشتم یعنی GTA V رسیده است تا نسخه ی نسل هشتمی ان را بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان با هم مقایسه کنند.

در این ویدئو به بررسی و مقایسه ی گرافیک این عنوان بر روی کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان پرداخته شده است .

بازی محبوب GTA V امروز  ۱۸ نوامبر برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر گردید و ۲۷ ژانویه نیز نسخه ی پی سی عرضه خواهد شد.

نمرات و نقدهایی که از این بازی منتشر شده به طور واضح بیانگر این است که با یک شاهکار بی نظیر دیگر از راک استار طرف هستیم .متای این بازی تاکنون ۹۶ می باشد که چنین امتیازی تنها می تواند به یک عنوان بی بدیل مانند GTA V متعلق باشد.

شما می توانید این ویدئوی مقایسه ی گرافیک را در انتهای مطلب با لینک مستقیم و کیفیت HD دانلود و مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ به نظر شما در این ویدئو گرافیک کدام نسخه بر دیگری برتری دارد؟ امتیاز شما به اینبازی چند است؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دانلود ویدئو با کیفیت HD و لینک مستقیم :

 

GTA V graphic comparison ps4 vs xbox one hd download

 

 

GTA-V

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +