نارسیس رایانه

یوبیسافت season pass عنوان assassin’s creed unity را لغو کرد / تمام DLC ها رایگان برای همه

assassins_creed_unity-600x337

 

یوبیسافت طی حرکتی قابل تقدیر اعلام کرد که season pass عنوان  assassin’s creed unity را لغو کرده است و تصمیم بر ان شده است تا تمام دی ال سی هایی که برای این بازی منتشر خواهند شد به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گیرند.

مدیر عامل شرکت Ubisoft Montreal  آقای Yannis Mallat در مورد این موضوع در Ubi Blog اعلام کرد: 

” متاسفانه مشکلاتی همانند باگ های گرافیکی و موارد فنی در زمان انتشار بازی سبب شد تا کیفیت بازی کاهش یابد.من از طرف یوبیسافت و تیم سازنده ی بازی صمیمانه از شما عذر خواهی میکنم زیرا به جای لذت بردن بیشتر از بازی مشغول رفع این مسائل بودید.در همین راستا تصمیم گرفتیم تا season pass این بازی را کنسل کنیم و دی ال سی ها را رایگان در اختیار شما قرار دهیم “

هم چنین برای کسانی که تا کنون این season pass را خریداری کرده اند نیز جای نگرانی وجود ندارد زیرا یوبیسافت اعلام کرد یکی از بازی های The Crew , Far Cry 4, Watch Dogs , Assassin’s Creed IV: Black Flag , Rayman Legends, و Just Dance 2015 را به صورت دلخواه در اختیار این افراد قرار می دهد.

فعلا مشخص نیست که ایا دی ال سی داستانی dead knight نیز شامل این موضوع خواهد بود یا خیر.

متعاقبا نحوه ی دریافت این دی ال سی های رایگان اعلام خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟ ایا این کار می تواند لطمه ای که به طرفداران این عنوان وارد شد را تا حدودی جبران کند؟ به هر حال به عقیده ی بنده این کار پسندیده ای بود که یوبیسافت انجام داد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

ACUnityCompX-670x414

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +