نارسیس رایانه

مُد زامبی برای بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر خواهد شد + تریلر معرفی

در واقع هر دو سال یک بار ما شاهد حضور مُد جالب و دوست داشتی زامبی در بازی Call of Duty: Advanced Warfare هستیم. امروز رسما Activision از این مُد رونمایی کرد و در ادامه می توانید با جزئیاتی از این خبر و همچنین ویدئوی مربوط به آن را مشاهده کنید.

در این تریلر شما شاهد یک سرباز هستید که در حال فرار از دست زامبی ها می باشد و با یک شعله آتش میخواهد درخواست کمک کند. یک بالگرد به نجات او می آید و با کمک افراد داخل بالگرد و تیراندازی های آن ها، سرباز وارد بالگرد می شود و از او در مورد گار گرفته شدن یا نشدن اش می پرسند که سرباز می گوید “نه، من را گاز نگرفته اند.”

این مُد که به صورت رسمی نام آن Exo Zombies می باشد قرار است در سال ۲۰۱۵ تحت عنوان یک بسته الحاقی برای تمامی پلتفرم های بازی عرضه شود. البته از آن جایی که پلتفرم های اصلی بازی Xbox One و Xbox 360 می باشد انتظار می رود که ابتدا این DLC برای این دو پلتفرم عرضه شود که در پایان تریلر نیز به آن اشاره شد که در ماه ژانویه منتظر عرضه این DLC بر روی Xbox Live باشید. همچنین کسانی که Season Pass بازی را تهیه کرده اند، اسحله ای ویژه به نام AE4-Widowmaker را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر سال جاری (مصادف با ۱۳ آبان) برای پلتفرم های Xbox One / Xbox 360 / PlayStation 4 / PlayStation 3 / PC توسط Activision منتشر شد. شما می توانید این ویدئو را در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +