نارسیس رایانه

طراح ارشد the crew از ثبات این بازی در زمان لانچ مطمئن است

 

طی چند وقت اخیر یک سری مشکلات فنی و …. گریبانگیر اغلب عناوین یوبیسافت بوده اند و این شبهه در مورد عنوان ریسینگ the crew نیز تا حدودی وجود داشت.اما سازنده ی بازی خیال ما را در این مورد راحت می کند.

Serkan Hasan طراح ارشد این بازی در مصاحبه با متروپولیست عنوان کرد که عنوان ریسینگ انها کاملا اماده ی انتشار و رانندگی است.

 وی به طرفداران اطمینان داد که بازی در زمان لانچ بر روی Xbox One, PS4 و PC با کیفیت ۱۰۸۰p و ۳۰ fps اجرا خواهد شد و علاوه بر این اعلام کرد که قابلیت های انلاین بازی نیز در زمان لانچ کاملا با ثبات و بدون مشکل خواهند بود.

hassan توضیح داد که این اطمینان از این بابت است که بازی یک دوره ی کامل بتا را گذرانده است و هزازان نفر به طور همزمان در سراسر دنیا این عنوان را انجام داده اند و سازندگان از باخوردهای مثبت و منفی بازی اگاه شده اند و ایرادات بازی را در بیشترین حد ممکن رفع کرده اند و بازی را پولیش کرده اند.

هم چنین وی در یک پست در یوبی لاگ عنوان کرد که نسخه های وبسایت ها و مجلات این بازی برای انها ارسال نشده است و انها را در روز انتشار بازی در اختیار منتقدان قرار خواهند داد.

این سیاست را بانجی نیز در زمان انتشار destiny به کار گرفت و نسخه های منتقدان را همزمان با انتشار بازی در اختیار انها قرار داد.

عنوان the crew در تاریخ ۲ دسامبر به صورت جهانی توسط یوبیسافت منتشر خواهد شد.

پلتفرم های مقصد این بازی شامل پلی استیشن ۴, ایکس باکس وان, ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی می باشند.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا به سبک ریسینگ علاقمند هستید؟ ایا به عنوان the crew امیدوار هستید یا خیر؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +