نارسیس رایانه

وجود نژادهای منحصربفردی از سگ ها در نسخه PC بازی GTA V

سگ های نژاد ژرمن شفرد به عنوان سگ های شناخته شده در نسخه PC بازی GTA V هستند. در بازی GTA V سگ بهترین دوست انسان بوده و در این بازی شما قابلیت انتخاب طیف گسترده ای از سگ ها دارید. با توجه به تریلر نسخه PC بازی GTA V انواع مختلفی از سگها و حیوانات در این نسخه دیده می شود که در نسخه های کنسولی وجود ندارد.

gta_5_fp-9

کاربران نسخه PC بازی از سگ هایی همچون Terrier و Border Collie با موهای شگفت انگیزشان لذت خواهند برد. علاوه بر این اگر شما به دنبال سگی زینتی هستید سگ های نژاد Poddle بسیار مناسب هستند و یا اگر می خواهید سگی جالب و شیرین داشته باشید سگ نژاد Pug بسیار جالب خواهند بود.این طور که به نظر می رسد راکستار می خواهد با دیرتر انتشار دادن نسخه PC تفاوت هایی را بین این پلتفرم با سایر پلتفرم های بازی قائل شود.

Up-to-30-Player-Mayhem

قطعا وجود نژادهای منحصربفردی از سگها بسیار برای طرفداران GTA V سگ دوست جذاب است. همچنین نسخه PC دارای آیتم ها، وسایل نقلیه، سلاح های جدید و کیفیت گرافیکی بالایی بوده و شاید راکستار ویژگی های دیگری برای متمایز کردن این نسخه به پلتفرم PC عنوان GTA V اضافه کند. گفته شده این نسخه دارای کیفیت ۴K بوده و قرار است ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ عرضه شود.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +