نارسیس رایانه

لباسی که تنها برترین بازیکنان COD : advanced warfare می توانند به تن کنند

call_of_duty_advanced_warfare_grand_master_character_gear_set

 

یکی از شوترهای فوق محبوب در دنیای بازی های کامپیوتری عنوان شوتر اول شخص شرکت اکتیویژن یعنی call of duty است که با انتشار هر نسخه موفقیتهای بی نظیری را مخصوصا در زمینه ی فروش برای این شرکت رقم می زند.به همین دلیل هم تبدیل به یک عنوان سالانه شده است که باید هر سال و در فصل پاییز منتظر انتشار یک نسخه از این سری باشیم.

حتما مطلع هستید که چندی پیش و طبق رسم هر ساله اخرین نسخه ی شوتر اول شخص محبوب اکتیویژن یعنی call of duty این بار با نام advanced warfare منتشر گردید و تا کنون با بازخوردهای خوبی نیز روبرو شده است.

یکی از برترین و محبوب ترین بخش های این سری قسمت انلاین و چند نفره ی ان است که همواره طرفداران زیادی را به خود مشغول می کند که در سرتاسر دنیا به همکاری و رقابت با یکدیگر می پردازند.

بازیکنانی که در این بازی انقدر خوب باشند که به بالاترین tier ها برسند می توانند یک هدیه ی ویژه از sledgehammer games دریافت کنند.

۱۰۰ نفر برتر رده بندی جهانی call of duty advanced warafare می توانند به لباسی که در تصویر بالا مشاهده می کنید دسترسی پیدا کنند و ان راهدیه بگیرند.

از ان جایی که اکثر من و شما حتا نمی توانیم این لباس را از نزدیک ببینیم و اگر هم ببینیم تا بخواهیم به خودمان بجنبیم چند تیر توسط صاحب ان در مغزمان خالی شده است پس استدیو سازنده تصویر ان را در توییتر برای ما منتشر کرده است تا شاید تحریک شویم و با تلاش و کوشش بسیار به صف برترین های این بازی بپیوندیم!!!!!! از من که ساخته نیست از شما چطور؟!!!!

عنوان call of duty advanced warafare  که ساخته ی استدیو Sledgehammer می باشد در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۴ برای پلی استیشن ۴ , پلی استیشن ۳ , ایکس باکس وان , ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی منتشر شد.فعلا خبری از نسخه ی وی یو نیست.هر چند بازی سال گذشته یعنی ghosts برای وی یو نیز منتشر شد ولی این عنوان هنوز برای کنسول نینتندو معرفی نشده است.

با توجه به رخ دادن این بازی در زمان اینده , شاهد تسلیحات بسیار پیشرفته , سربازانی با لباسهایی بسیار قدرتمند که اجازه ی پرش های بلند را به انها میدهد , سنگرهای قابل جابجایی , هلیکوپترهای پیشرفته و…. هستیم.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا ممکن است به این لباس دسترسی پیدا کنید؟!!! واقعا؟!!!

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

call-of-duty-advanced-warfare_0

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +