نارسیس رایانه

تصاویری بسیار زیبا از مقایسه ی پاریس واقعی با پاریس AC unity

assa

 

همان گونه که اطلاع دارید اخرین نسخه ی سری assassin’s creed که unity نام دارد چندی پیش منتشر شد و این نسخه در فرانسه و در شهر پاریس دنبال می شود و وقایع مربوط به انقلاب فرانسه را به تصویر می کشد.

سازندگان اعلام کرده بودند که سعی کرده اند پاریس را با دقت بالایی در بازی بازسازی کنند و در تصاویری که اکنون منتشر شده است این امر کاملا مشاهده می شود و نشان دهنده ی دقت سازندگان و زیبایی کار انها می باشد.

Damien Hypolite که از عکاسان مشهور به شمار می رود و معمولا تصاویر مقایسه ای را منتشر می کند این بار تصاویری را از مقایسه ی پاریس واقعی با پاریس درون این بازی منتشر کرده است که بسیار زیبا و جالب هستند.

این تصاویر به این صورت هستند که وی عکسی از بازی unity را به طوری در دست گرفته است که محیط پشت عکس در شهر واقعی با ادامه ی عکس کامل شود و به هم متصل شوند و این نشانه ی هنر این فرد و هم چنین هنر سازندگان بازی در شبیه سازی شهر پاریس می باشد.

یوبیسافت در طراحی پاریس کاملا به معماری بناها در پاریس توجه داشته است و کاملا حال و هوای این شهر در زمان انقلاب فرانسه را به زیبایی به تصویر کشیده است.

می توانیم به جای گله و شکایت دائمی و گاها بی منطق از چند باگ و ایراد فنی بازی , به این زیبایی های بازی توجه کنیم و کورکورانه یک بازی را نکوبیم و با نمرات بسیار بد ارزش های کار زیبای سازندگان این عنوان را زیر سوال نبریم و عجولانه در مورد ان قضاوت نکنیم.

شما می توانید این تصاویر منتشر شده ی زیبا را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

نظر شما در این مورد چیست؟ به عقیده ی من این نسخه از برترین بازی های این سری و شاید برترین نسخه ی ان باشد البته با توجه به این که باگ ها و ایرادات فنی با چند اپدیت رفع می شوند و این داستان و گیم پلی بازی هستند که اگر مشکل داشته باشند نمی توان کاری کرد و در این بازی این دو نقطه ی قوت به شمار می ایند.شم چقدر با بنده هم عقیده هستید؟ ایا شما نیز این گونه فکر میکنید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

tumblr_nf59mxA05V1qbnwwbo4_r1_1280-1152x864 tumblr_nf59mxA05V1qbnwwbo8_r1_1280-1152x864 tumblr_nf5a54NxnL1qbnwwbo4_1280-1152x864 tumblr_nf59mxA05V1qbnwwbo1_r1_1280-1152x864 tumblr_nf59mxA05V1qbnwwbo3_r1_1280-1152x864

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. رسول گفت:

    چه ابتکار جالب و چه تشابه و کیفیتی. خیلی زیبا بود

  2. سعید آقابابایی گفت:

    دقیقا.خیلی قشنگه واقعا این تصاویر. این بازی خیلی عالیه.