نارسیس رایانه

با امتیازات نسخه ی wii u بازی watch dogs همراه باشید / سگ های بیچاره ……

 

یکی از عناوینی که قبل از عرضه مانور بسیار زیاد و گاها دروغینی روی ان داده شد  IP جدید شرکت یوبیسافت یعنی واچ داگز است که پس از انتشار نقدها و نمرات ضدونقیضی دریافت کرد که البته اکثرا در یک موضوع اتفاق نظر داشتند و ان هم این بود که این بازی ان شاهکاری که وعده داده شده بود نبود و تنها یک بازی خوب و شاید عالی بود. 

این نقدها و نظراتی که ذکر شد مربوط به نسخه های پی سی, پلی استیشن ۴ , پلی استیشن ۳, ایکس باکس ۳۶۰ و ایک باکس وان بودند که اکنون چند ماهی از انتشار انها میگذرد و اکنون نوبت به نسخه ی وی یو رسیده است که منتشر شده و سایتها و مجلات مختلف در حال نمره دادن به این بازی هستند.

تا کنون از امتیازات منتشر شده می توان فهمید که با یک پورت بسیار ضعیف روبرو هستیم و گویا بازی بر روی کنسول وی یو موفق عمل نکرده است.

برخی سایت ها در نقد خود عنوان کرده اند که اگر فقط کنسول وی یو دارید و گزینه ی دیگری ندارید این عنوان را بازی کنید زیرادستتان هیچ وقت به GTA V نمی رسد!!!! و یا در جایی دیگر عنوان شده که این بدترین پورت ممکن برای وی یو نیست ولی نمی توان خیلی ان را توصیه کرد!!!!!

نمره ی متای این بازی تاکنون ۵۶ می باشد که نشانگر یک عنوان تقریبا ضعیف می باشد و البته باید منتظر نمرات بقیه ی وبسایتهای معتبر نیز باشیم تا ببینیم ایا امتیاز بازی بالاتر خواهد رفت یا وضع از این هم بدتر خواهد شد.

در ادامه می توانید نمراتی که تاکنون برای بازی منتشر شده اند را مشاهده نمایید.

با انتشار سایر نمرات و امتیازات این پست اپدیت خواهد شد تا در جریان کامل نمرات این نسخه قرار بگیرید.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا این بازی را روی سایر پلتفرم ها تجربه کرده اید؟ 

نظرات خود را یا ما در میان بگذارید.

 

امتیازات بازی :

– ۳DJuegos   ۸۰/۱۰۰

– Meristation   ۷۸/۱۰۰

– JeuxActu   ۶۵/۱۰۰

– Nintendo Life   ۶۰/۱۰۰

– Gameblog.fr   ۴۰/۱۰۰

– Metro GameCentral   ۴۰/۱۰۰

Untitled

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +