نارسیس رایانه

ps4 با طرح سالگرد پلی استیشن!!! معرفی شد + تصاویر

  • PS4
  • سعید آقابابایی
  • 463 بازدید
  • ۱ نظر

 15316802723_d684a739fa_b[1]

 

برنامه های سونی برای سالگرد ۲۰ سالگی پلی استیشن تمامی ندارد و این شرکت باز هم به این مناسبت سورپرایز دیگری را برای طرفداران پروپاقرص پلی استیشن تدارک دیده است.

سونی یک مدل بسیار ارزشمند و very limited edition از کنسول نسل هشتمی خود یعنی پلی استیشن ۴ را معرفی کرد.این مدل به مناسبت سالگرد ۲۰ سالگی پلی استیشن می باشد و ps4 20th anniversary limited edition نام دارد.

رنگ این کنسول خاکستری است و البته به گفته ی سونی  ” خاکستری اوریجینال ” است که دقیقا با رنگ کنسول محبوب پلی استیشن ۱ مطابقت دارد.

این کنسول در بسته بندی مخصوص که بر روی ان سالگرد ۲۰ سالگی پلی استیشن هک شده است عرضه خواهد شد.

از این مدل تنها ۱۲۳۰۰ عدد تولید خواهد شد.این عدد بر اساس تاریخ لانچ کنسول پلی استیشن می باشد.

 

PS4Anniversary-2

 

قیمت این مدل تنها در اروپا مشخص شده است که برابر با ۴۹۹.۹۹ یورو می باشد.

این مدل به صورت عادی به بازار عرضه نخواهد شد و در مراسم playstation experience این ماه سونی اعلام خواهد کرد نحوه ی دست یابی به ان چگونه می باشد.

تصاویری زیبا نیز از این مدل منتشر شده است که در ادامه می توانید تمام انها را به صورت کامل مشاهده نمایید و لذت ببرید.به نظرتان واقعا زیبا نیست؟ بخصوص بسته بندی ان.

این کنسول به اندازه ای زیباست که شاید کسانی که پلی استیشن ۴ را خریداری کرده اند هم مجددا علاقمند باشند تا این مدل را خریداری نمایند.البته تنها طرفداران دو اتشه ی سونی مانند بنده!!!!

نظر شما در مورد این مدل چیست؟ ایا به نظر شما هم این کنسول واقعا دوست داشتنی و زیباست؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

PS4Anniversary-7 PS4Anniversary-8 PS4anniversary PS4anniversary2 PS4anniversary3 PS4Anniversary4 PS4Anniversary5 PS4Anniversary6 (1) PS4Anniversary7 PS4Anniversary9 PS4Anniversary-1  PS4Anniversary-3 PS4Anniversary-4 PS4Anniversary-5 PS4Anniversary-6

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +