نارسیس رایانه

اپدیت نرم افزاری ۲.۰۳ امروز در دسترس کاربران پلی استیشن ۴

PS4-670x376

 

 

با این که مدت زیادی از انتشار اپدیت ۲.۰۲ برای کنسول پلی استیشن ۴ نمی گذرد سونی از انتشار اپدیت نرم افزاری ۲.۰۳ خبر داد و این نشان می دهد که سونی به صورت مداوم سعی در بهبود عملکرد کنسول نسل هشتمی خود دارد تا بتواند رضایت کاربران و طرفداران را هر چه بیشتر به دست اورد.

سونی امروز از طریق توییتر اعلام کرد که اپدیت نرم افزاری ۲.۰۳ کنسول نسل هشتمی خود یعنی پلی استیشن ۴ امروز در اختیار دارندگان این کنسول قرار می گیرد.

البته سونی در مورد محتویات ان توضیحات کاملی را ارائه نکرد و به توضیحی کلی بسنده کرد.

این شرکت طی پستی در توییتر اعلام کرد :

” اپدیت نرم افزاری ۲٫۰۳ سیستم پلی استیشن ۴ از امروز در دسترس کاربران قرار میگیرد و به بهبود عملکرد برنامه های این کنسول کمک زیادی خواهد کرد. “

معنی این توضیح زیاد مشخص نیست ولی می توانیم امیدوار باشیم که این اپدیت به بهبود عملکرد برخی قابلیتهای اجتماعی این کنسول مانند party کمک کخواهد کرد که دارای مشکلاتی می باشد.

دارندگان این کنسول قدرمند  امیدوار هستند  تا این اپدیت نرم افزاری بتواند روی عملکرد برنامه ها و بازی های کنسول تاثیرات بسیار مثبتی بگذارد و همچنین باعث ثبات بیشتر انها شود.

ایا شما هم از دارندگان پلی استیشن ۴ هستید؟پس عجله کنید و به محض انتشار این اپدیت ان را بر روی کنسول خود نصب نمایید تا بلکه به بهتر شدن کارایی ان کمک بیشتری کند.

نظر شما در مورد این اپدیت و کنسول نسل هشتمی سونی چیست؟ ایا تا کنون تمام اپدیت ها را روی دستگاه خود نصب نموده اید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

PS4Anniversary-7

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +