نارسیس رایانه

هر ۲۷ مکان peyote ها در GTA 5 مشخص شد / حالا راحت تر تبدیل به مرغ دریایی و گربه و… شوید!!!!!

gta_5_ps4_xo (1)

 

بالاخره هر ۲۷ محل یافتن peyote ها در نسخه ی نسل هشتمی GTA 5  مشخص شد , اتفاقی که مشخص بود دیر یا زود می افتد.

در اخبار قبلی به اطلاعتان رسانده بودیم که نقشه ای برای یافتن ۱۷ تا از این مکان ها منتشر شده است و ان نقشه را در اختیار شما قرار دادیم که  کاربران وبسایت GTA King ان را تهیه کرده بودند.

اکنون  این نقشه ی کامل که هر ۲۷ محل یافتن peyote را به همراه دارد توسط DuPz on Reddit تهیه شده است و همچنین وی عکس های کوچکی که تک تک این محل ها را به صورت جداگانه و از نزدیک تر نشان می دهند را نیز  تهیه کرده است.

وقتی که شما هر ۲۷ گیاه را جمع اوری کنید انها مجددا ظاهر خواهند شد.

رزولوشن نقشه بسیار بسیار بالاست و سایز بسیار زیادی دارد  ولی این به راح تر پیدا کردن مکان ها کمک می کند.شما می توانید نقشه ی کامل را از این ادرس مشاهده نمایید.

خوردن peyote ها در نسخه ی نسل هشتمی GTA 5 اثرات عجیبی دارد و مثلا شما را تبدیل به مرغ , مرغ دریایی, گربه و تعداد بسیار زیاد دیگری از حیوانات و پرنده ها میکند و  گویا در حال حاضر پیدا کردن و خوردن peyote ها دراین بازی محبوب تبدیل به مسئله ی مهمی شده است!!!!

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ به نظر می رسد که موارد جدید در دنیای این بازی تمامی ندارند و هر روز مسائل جدیدی در این بازی کشف می شوند.راک استار بی شک شاسته ی تحسین است.این طور نیست؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

gta 5 outdoors 600x341 نقشه ای که 17 تا از مکانهای یافتن peyote را در GTA 5 نشان می دهد / تبدیل به مرغ و گربه و... شوید!!!!!

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +