نارسیس رایانه

یک کادوی دیگر به مناسبت ۲۰ سالگی پلی استیشن / تم ps1 برای ps4 منتشر شد

JdjDZRr[1]

 

و باز هم یک خبر خوب و نوستالژیک دیگر برای طرفداران سونی و پلی استیشن……….

به مناسبت بیستمین سالگرد تولد کنسول پلی استیشن سونی تم جدیدی را برای پلی استیشن ۴ منتشر کرد که موسیقی زمان بالا امدن پلی استیشن ۱ را به این دستگاه اضافه می کند.یک موزیک بسیار خاطره انگیز و نوستالژیک برای طرفداران پلی استیشن.

اپدیت امروز پلی استیشن ۴ (ورژن ۲.۰۳) به همراه خود یک هدیه ی بسیار خاص برای دارندگان پلی استیشن ۴ دارد.این اپدیت موسیقی ابتدای بالا امدن پلی استیشن ۴ را شبیه به کنسول پلی استیشن ۱ می کند.

این تم جدید که PlayStation 20th Anniversary theme نام دارد به صورت رایگان می باشد و علاوه بر تغییر موزیک اولیه ی دستگاه یک بک گراند خاکستری نیز به پلی استیشن ۴ اضافه می کند که در تصویر ابتدای مطلب می توانید مشاهده نمایید.

این تم اکنون تنها در فروشگاههای اروپا قابل دسترسی است و احتملا به زودی به امریکای شمالی نیز راه پیدا خواهد کرد و در دسترس همه قرار خواهد گرفت.

همچنین این تم علاوه بر پلی استیشن ۴ برای پلی استیشن ۳ و ویتا نیز موجود می باشد و در اختیار دارندگان این کنسول ها نیز قرار دارد.

نظر شما در مورد این تم چیست؟ ایا شما این تم را برای دستگاه خود نصب خواهید کرد؟ ایا شما با کنسول پلی استیشن ۱ بازی کرده اید؟

نظرات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید.

 

PS4Anniversary5

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +