نارسیس رایانه

فروشگاه Target استرالیا فروش GTA V را متوقف کرد

فروشگاه Target استرالیا به دلیل دریافت بازخوردهایی ناخوشایند از سوی مشتریان فروش GTA V را متوقف کرد. بازی در این کشور همراه با سایر نقاط منتشر شد. یک سال از انتشار نسخه PS3,XBOX 360 که در ۱۷ سپتامبر منتشر شده می گذرد و در ۱۸ نوامبر امسال برای PS4,XBOX ONE منتشر گشت.

در این بین برای شفاف سازی ماجرا مدیرکل امورشرکت های Target آقای Jim Cooper طی پستی در فیسبوک توضیح داده که آنها برای این بازی بازخوردهایی از سوی مشتریان دریافت کردند. آنها به دلیل محتوای بازی نگران بوده و ما همچین از فروش چنین بازی در فروشگاه هایمان نگران هستیم. آقای Jim Cooper روشن ساخته که آنها به فروش سایرمحصولات برای بزرگسالان را ادامه می دهند. آنها به فروش این بازی پایان دادند و دلیلش نه به خاطر محتوای آن بلکه به خاطر اعتراضات عمومی و جهت احترام به درخواست آنها بوده است.

5RPjncc

همچنین این کشور مبارزه با ممنوعیت بازیها، سانسور و رتبه بندی آنها را تکذیب کرد. حتی در برخی موارد که خود دولت بازی را تایید نمود اما بسیاری از مردم استرالیا دیدگاه محافظه کارانه نسبت به بازی دارند. فروشگاه Target جهت حفظ اعتبار خود به بازخوردهای مشتریانش گوش داده تا به این صورت از فروش محصولاتی که موجب نگرانی مشتریان می شود جلوگیری کند.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +