نارسیس رایانه

ویدئویی از The NAPA Chassis Car Pack بازی Forza Horizon 2 منتشر شد

آخرین بسته الحاقی عنوان ریسینگ انحصاری XBOX یعنی Forza Horizon 2 به نام The NAPA Chassis Car Pack منتشر شد. این بسته شامل ۵ اتومبیل جدید بوده که به بازی Forza Horizon 2 می افزاید و هم اکنون در فروشگاه Xbox One Games Store در دسترس است. ویدئویی از این پک منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

بسته The NAPA Chassis Car Pack تنها ۵ دلار قیمت دارد و اگر شما پیش از این Car Pass بازی Forza Horizon 2 را دریافت کرده باشید رایگان دریافت خواهید کرد. بستهThe NAPA Chassis Car Pack شامل اتومبیل های ۲۰۱۵ McLaren 650S Coupe، ۲۰۱۴ Land Rover Range Rover Supercharged، ۱۹۷۰ Buick GSX، ۲۰۱۵ Audi RS 6 Avant،۱۹۸۸ Chevrolet Monte Carlo Super Sport می باشد.
علاوه بر این تمامی بازیکنان عنوان Forza Horizon 2 در این ماه اتومبیل ۲۰۰۲ Lotus Esprit V8 را رایگان دریافت می کنند. عنوان Forza Horizon 2 از نسخه جدید سری بازیهای Forza Horizon بوده که با ویژگی هایی از جمله بیش از ۲۰۰ مدل اتومبیل، گرافیکی چشم نواز، چرخه آب و هوایی پویا و مناظر زیبای جنوب اروپا در ۳۰ سپتامبر امسال برای XBOX ONE,XBOX 360 منتشر شد و توانست نمرات عالی از سوی منتقدین دریافت کند.

این ویدئو را می توانید در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +